LT News - шаблон joomla Оригами
13 червня

У Кропивницькому притягнули до відповідальності осіб, які незаконно знесли дерева по вулиці Бєлінського

Автор 

На жаль, у Кропивницькому деякі бізнесмени дуже часто практикують незаконну вирубку зелених насаджень міста. При тому, що дерева цілком здорові та не аварійні.

Раніше ТРИБУНА повідомляла, що за адресою вул. Бєлінського 2-А стоїть котельня, яка вже не працює та була передана в оренду юридичній особі. Місцевий житель розповів, що нові власники повирубували здорові та не аварійні  дерева, щоб поставити навколо бетонний паркан.

Читайте також: Зрубані дерева та бетонний паркан: як у Кропивницькому передають в оренду комунальне майно

В управлінні комунальної власності міської ради Кропивницького повідомили, що котельню здали в оренду у квітні місяці, а дозволів на будівництво паркану не давало.

Звернувшись до екоінспекції стосовно знищених дерев, отримали наступну відповідь:

«За вказаною адресою по вул. Бєлінського працівниками екоінспекції не виявлено фактів знесення зелених насаджень.»

І ось, минув місяць і редакція ТРИБУНИ отримала іншого листа, де зазначалося, що  державними інспекторами з охорони навколишнього середовища Кіровоградської області проведено обстеження за вищевказаною адресою. При обстежені виявлено, що по вулиці Бєлінського 2-А незаконно знесено зелені насадження без відповідного дозволу.

За словами державної екоінспекції області, порушників встановлено та притягнуто до адміністративної  відповідальності за ст.153 КУпАП. Порушникам розраховано та пред’явлено шкоду, заподіяну внаслідок знищення дерев.

Проте зпиляні дерева вже не повернути. А підприємці в черговий раз відбудуться штрафом за знищені зелені насадження.

13062018

Прочитано 675 разів