LT News - шаблон joomla Оригами
09 лютого

У Кропивницькому в під'їзді багатоповерхівки ходять під парасольками, а на підлозі - миски для води (ФОТО)

Автор 
Усім відомо, що у природі існують явища, за якими можна спостерігати постійно. Схоже, що одним із таких явищ є постійні скарги від кропивничан на працівників ЖЕО, котрі занедбують багатоповерхівки міста.
 
Уже неодноразово газета ТРИБУНА висвітлювала чергові скарги від жителів міста.
 
Сьогодні об'єктом обговорення є п'ятиповерхівка по провулку Фортечний, 25 (мікрорайон Шкільний).
 
Навідміну від іншої багатоповерхівки, про яку ми уже писали попередньо, під'їзд, дякувати Богу, має хоча б вхідні двері. Головною проблемою жителів квартир є те, що їх постійно затоплює. Причому, затоплює не лише під'їзд, а й квартири, де люди своїм коштом роблять не дешеві ремонти. Постає питання, хто ж буде відшкодовувати збитки за витрачені кошти на ремонтні роботи, якщо через таке недбальство зі сторони ЖКГ, потерпають жителі цього будинку?
 
А ви колись бачили, щоб у під'їздах багатоповерхівок люди ходили під парасольками? А у цій будівлі можна зустріти й таке. Люди розповідають, що під час дощу, вони змушені відкривати свої парасольки щойно переступивши поріг своєї квартири.
 
І це, знову ж таки, проблема не одного року. Та у нашому місті, схоже увійшло за звичку, реагувати на скарги містян не одразу, а після кількох років очікування та декілька десятків заяв до міської ради. Жителі розповідають, що неодноразово звертались до працівників ЖЕО, однак ніхто не реагує.
"Що хочуть те і роблять із нами. Все обіцяють і обіцяють. Скільки можна? Я ж не можу "перескочити" через ЖЕО і піти на прийом до міського голови Андрія Райковича, бо вони скажуть "а чому ви прийшли, у вас є свій ЖЕО, який цим займається". Але вже скільки разів уже звертались", - коментує ситуацію жителька цієї багатоповерхівки.
Так, був один рік, коли дах не протікав. Це було перед тим, як управління залатало дірки у даху бетонним розчином. Як пообіцяли тоді жителям будівлі: "Чоловік зацементував, коли піде дощ все забетонується". Як вам такий ремонт даху? Звісно, що такий "професійний" ремонт не дав довготривалого результату і квартири продовжило затоплювати.
 
Та мало того, що вода створює незручності для громадян, так вона створює ще й небезпеку. Оскільки через затоплення затікає і електричний щит.
IMG 006893a8dd0b3497ff9b1980b5717918 V crop 480x448 800x600
 
Чимала кількість квартир має автономне опалення і дехто змушений вимикати опалення із мережі живлення, щоб не сталося замикання через те, що вода стікає по стінах.
P1010732 800x600
Спочатку вода затоплювала лише 5-ий поверх, зараз вода почала турбувати і жителів другого поверху. Мешканці уже почали ставити у під'їзді миски, щоб вода скрапувала туди, а не розтікалась по підлозі.
P1010706 800x600
І ось, головне питання, яке турбує на сьогодні жителів цього будинку - Чи закладено кошти на ремонт покрівлі будинку по провулку Фортечний, 25?
"Покрівля житлового будинку за адресою провулок Фортечний, 25 за результатами обстеження ЖЕО потребує капітального ремонту. Дах знаходиться у зношеному стані. У Програмі "Утримання благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства міста Кропивницького на 2017-2021 роки" ремонт передбачено у 2021 році. Якщо буде перегляд програми, у зв'язку з накладання вето міським головою, управлінням ЖКГ буде розглядатись можливість до включення її на 2018 рік. Але на сьогодні вона є у перспективі на 2021 рік", - коментує заступник начальника головного управління ЖКГ Тетяна Савченко.
Ось так. Грубо кажучи виходить, якщо жителям цієї багатоповерхівки поталанить, то затоплювати їх перестане уже цього року, а якщо ні - то ходити їм з парасольками у під'їзді ще 3 роки…
Прочитано 940 разів