LT News - шаблон joomla Оригами
14 березня

У Кропивницькому відключили від газу 3 садочки, лікарню та 4 десятки будинків

Автор 
14 березня Кіровоградгаз розпочав масові відключення котелень міста від газу.
За словами представників підприємства, відключення відбуваються через високу заборгованість ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА”, повідомляє кореспондент ТРИБУНИ.
Останньою відключили котельню у Кінному провулку.
За словами начальника управління ЖКГ Кропивницького Віктора Кухаренка, керівництво міськгазу одноособово прийняло рішення про відключення котелень міста.
"Учора відбулася відповідна комісія, яка прийняла рішення заборонити відключення газопостачання на котельні Кропивницького. Я так розумію з цим рішенням працівники облгазу не рахуються. Тим більше, що на кінець тижня синоптики прогнозують значне похолодання, а вони масово відключать котельні" - говорить Віктор Кухаренко.
Вищевказана котельні обслуговувала 39 житлових будинків, 3 дитячі садочки та 1 лікарняний заклад.
"Ми віддаємо останні гроші, щоб нам не відключили тепло, а тут ось як виходить", - говорить жителька прилеглого будинку, у якої є маленька донечка.
Невдоволенні жителі міста настільки обурилися відключенням газу у опалювальний період, що навіть пробили колесо автівці, на якій приїхали газовики.
У свою Головне управління ЖКГ Кропивницького збирається до суду, СБУ та до правоохоронних органів.

Юрист "Кіровоградгазу" прокоментувати відключення відмовився, говорячи, що йому заборонено надавати будь-які коментарі.

"Газопостачання було припинено через те, що дане підприємство має заборгованість більше 3 мільйонів гривень за лютий місяць. Ми попереджали, що у разі непогашення заборгованості буде припинено постачання газу" - говорить представниця "Кіровоградгазу".

Батьків вже було попереджено по те, що 3 садочки, які опалювала вищевказана котельня, не будуть працювати.
"Наразі наше керівництво знаходиться в Києві й вирішує питання отримання номінації газу. Уся заборгованість буде оплачена і ми сподіваємося, що "Кіровоградгаз" відновить газопостачання. - говорить виконуюча обов'язки начальника юридичного відділу підприємства ТОВ “ЦНТІ УНГА”.
А що до того часу робити жителям Кропивницького, які будуть змушені жити у холодних квартирах - невідомо. Попри те, що у місті очікуються низькі температури, мешканців обласного центру продовжують залишати без тепла.
IMG 20180314 110403 crop 800x600IMG 20180314 110534 crop 800x600IMG 20180314 111456 crop 800x600
 IMG 20180314 110358 crop 800x600
Прочитано 1977 разів