LT News - шаблон joomla Оригами
05 червня

У Малій Висці молодь ознайомилась з перевагами отримання освіти в навчальних закладах системи МВС

Автор 

Вибір професії – один із найважливіших кроків у житті кожної людини. Багато хто ще навчаючись, або ж вже працюючи, продовжують визначатись з майбутнім фахом.

Про це ТРИБУНІ повідомив Кiровоградський ОЦЗ.

Так, нещодавно, у рамках акції «Презентація служби в Національній поліції», представники управління Національної поліції в Кіровоградській області та фахівці Маловисківської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості завітали до студентської молоді професійно-технічного училища №16.

Присутні з цікавістю слухали виступ cтаршого інспектора з особливих доручень сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення Яни Кузьміної, яка розповіла присутнім інформацію щодо навчання у вищих навчальних закладах України із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських.

Також студенти переглянули відеоролики про умови навчання та вступу до навчальних закладів України системи МВС, за допомогою яких дізналися про основні вимоги, що висуваються до кандидатів на службу в поліції і переваги отримання освіти в навчальних закладах системи МВС.

Прочитано 29 разів