LT News - шаблон joomla Оригами
15 червня

У центрі Кропивницького на тротуарі почали встановлювати літній майданчик для ресторану

Автор 

У Кропивницькому по вулиці Шевченка розпочався монтаж літнього майданчику ресторану  "Familia Garden".

Розміри цього майданчика займають більшу частину тротуару, повідомляє кореспондент ТРИБУНА.

Нагадаємо, що 22 травня виконавчий комітет надав 10 дозволів на розміщення літніх майданчиків закладів ресторанного господарства, серед яких також був "Familia Garden", що знаходиться на перехресті вулиць Велика Перспективна та Шевченка. Термін розміщення майданчиків – три роки. Належить цей заклад нікому іншому, як очільнику нашого міста Андрію Райковичу, який нещодавно почав встановлювати МАФ «Ятрань» прямо на клумбі.

Читайте також: У Кропивницькому будують новий МАФ «Ятрань» прямо на зеленій клумбі

Металева конструкція займає більшу частину пішохідної доріжки, а опорні стовпи вкунструйовують прямо у тротуарну плитку.  Тож пішоходам залишається маневрувати між рекламними щитами та деревами.

IMG 20180615 123815

А як бути людям із дитячими візочками? Звісно ж по дорозі об’їжджати. Чому б ні. Головне, що літній майданчик поставили біля перехрестя двох жвавих вулиць міста поруч із світлофором.

Очільник Кропивницького неодноразово оборювався діяльністю підприємців, які постійно захаращують місто тимчасовими спорудами. Проте різноманітні МАФи та літні майданчиик самого міського голови продовжують тільки рости у нашому місті та ще й у непередбачуваних місцях.

Прочитано 5420 разів