LT News - шаблон joomla Оригами
фото - патрульна поліція Кіровоградської області фото - патрульна поліція Кіровоградської області
10 січня

У водія Кропивницького виявили стан наркотичного сп’яніння та підроблені документи

Автор 

9-го січня екіпаж патрульної поліції, рухаючись вулицею Яновського, помітили легковий автомобіль ВАЗ 21083, у якого не працював правий сигнал гальмування. Патрульні зупинили транспортний засіб, щоб вказати водієві на несправність.

Під час спілкування із водієм патрульні помітили у нього ознаки наркотичного сп’яніння: поведінка чоловіка не відповідала обстановці, у нього були звужені зіниці, які не реагували на світло, під час спілкування у громадянина спостерігалась сповільненість мови, повідомляють у патрульній поліції, інформує ТРИБУНА.

На пропозицію патрульних пройти огляд на стан наркотичного сп’яніння у спеціалізованому закладі – чоловік відмовився у присутності двох свідків.

Із метою оформлення адміністративних матеріалів патрульні попросили водія пред’явити для перевірки документи. Як виявилося, у водія був відсутній поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. 

До того ж, під час перевірки реєстраційних документів на транспортний засіб по спеціалізованим базам даних, патрульні виявили у них суттєві розбіжності: номерний знак авто значиться таким, що зданий у МРЕВ, наразі він числиться за іншим транспортним засобом. Це стало причиною вважати, що реєстраційний документ на транспортний засіб має ознаки підроблення.

Громадянин, у якого були виявлені документи із ознаками підроблення, був переданий слідчим для подальшого з’ясування усіх обставин справи.

Прочитано 213 разів