LT News - шаблон joomla Оригами
11 січня

У яких закладах Кіровоградщини порушують повітряно-тепловий режим

Автор 

Протягом жовтня-грудня 2017 року спеціалістами “Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України” проводились вимірювання показників повітряно-теплового режиму у приміщеннях навчальних закладів та соціальної сфери.

Аналіз отриманих даних засвідчив, що взагалі за період з жовтня по грудень проведені виміри повітряно-теплового режиму в 246 закладах, повідомляє ТРИБУНА з посиланням на обласний лабораторний центр.

У розрізі закладів у 2017 році найбільша кількість порушень реєструвалась в   поліклініках – 20% (1 з 5), дошкільних  – 11,9% (в 10 з 84) та вищих навчальних закладах – 11,8% (в 2 з 11). Декілька нижче обласного цей проказник у лікарнях – 8,3% (в 2 з 24) та у загальноосвітніх навчальних закладах – 5,8% (в 6 з 103).

У порівнянні з 2016 роком, коли найбільша кількість порушень була виявлена в грудні, а саме: з 85 закладів виявлено порушення у 28 (32,9%) (вищі та професійно-технічні навчальні заклади, лікарні та інші заклади).

Порушення реєструвались в 5 дошкільних навчальних закладах м.Світловодська, 2 ДНЗ міста Олександрія, 2 ДНЗ, розташованих на територіях Кіровоградського району та 1 – м. Бобринець;

в 4 загальноосвітніх навчальних закладах, розташованих на територіях Кіровоградського району та 2 – м. Кропивницький;

в 2 вищих навчальних закладах м. Кропивницький – Центральноукраїнському національному технічному університеті та державному вищому навчальному закладі “Кіровоградський будівельний коледж”;

в Долинській та Світловодській центральних районих лікарнях, в комунально-лікувальному закладі “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району”.

Прочитано 206 разів