LT News - шаблон joomla Оригами
27 червня

Відбувся ІІ загальнонаціональний форум «Незалежні суди та вільні ЗМІ: розширення можливостей співпраці»

Автор 

26 червня 2018 року  у місті Києві та обласних центрах країни  відбувся ІІ загальнонаціональний форум «Незалежні суди та вільні ЗМІ: розширення можливостей співпраці».

Про це ТРИБУНІ повідомила Прес-служба Апеляційного суду Кіровоградської області.

У столиці представники судової влади, іноземні експерти, журналісти та редактори провідних ЗМІ України обмінялися думками, ідеями, пропозиціями про те, як комунікацію між судами та медіа зробити максимально ефективною для обох сторін.

Разом з тим, на базі Апеляційного суду Кіровоградської області за участі голів судів, суддів-спікерів, представників територіального управління  ДСА,  прес-секретарів судів, представників громадськості, районних та обласних ЗМІ відбулося  обговорення питань розширення можливостей співпраці,  вимог і потреб медіа в отриманні доступної інформації у стислі строки та необхідності донесення до суспільства об’єктивної і не спотвореної інформації про діяльність судової влади.

Участь у форумі взяли голова апеляційного суду Валерій Драний, начальник ТУ ДСА України Григорій Дрок, судді-спікер апеляційного суду Людмила Дьомич та Ірина Олексієнко, судді-спікери місцевих судів, прес-секретарі, представники громадськості, обласних та районних ЗМІ.

Учасники заходу мали змогу спостерігати за онлайн трансляцією загальнонаціонального форуму з місця його безпосереднього проведення у місті Києві та спільно обговорили проблемні питання взаємодії журналістів та судів, особливості доступу до судової інформації, вільного допуску ЗМІ в судове засідання,  дотримання етичних стандартів у професійній діяльності очима журналіста та очима судді.

Олена Кваша, продюсер філії ПАТ «НСТУ» «Кіровоградська регіональна дирекція» розкрила тему «Комунікація судів з суспільним мовником», роз’яснивши присутнім усі тонкощі виступу перед відеокамерою, особливості прямого ефіру,  презентувала оновлені проекти телебачення та запросила до співпраці суддівську спільноту.

Менеджер філії ПАТ «НСТУ» Олена Роміцина, з якою судді – спікери співпрацюють вже протягом кількох років,  розповіла про нові горизонти незалежного теле - та радіомовлення, про відступ від шаблонів і стереотипів та готовність співпрацювати задля розширення аудиторії.

Любов Лук`янцева, президент Асоціації «Громадські ініціативи» презентувала свої ідеї та напрацювання, як привернути журналістську увагу до суддівської праці і збільшити імовірність появи якісних матеріалів.

У підсумку, всі учасники регіонального форуму домовилися про подальшу плідну співпрацю з метою якісного висвітлення суспільно важливих і значущих тем та запровадження  нових цікавих   проектів і програм.

Прочитано 83 разів