LT News - шаблон joomla Оригами
20 червня

Впровадження е-квитка у м.Знам’янка

Автор 
В Знам'янці відбудеться унікальний захід для нашого регіону - запуск безготівкової оплати проїзду через QR-код у міських та приміських автобусах м. Знам’янки (всього 11 маршрутів). 
 
Про це ТРИБУНІ повідомила прес-служба Кіровоградської філії ПриватБанку

Офіційний урочистий запуск нової технології оплат за участі  першого заступника міського голови Валентини Загородньої та заступника директора Кіровоградської філії ПриватБанку Олексія Харіна відбудеться 21 червня о 09:30 год за адресою: м. Знам’янка вул. Калинова, 118В (на площі біля відділення ПриватБанку).

ПриватБанк спільно з приватним підприємцем Олександром Анкудіновим та за підтримки мерії м. Знам’янки повідомляють про запуск технології, яка дозволяє придбати і закомпостувати електронний квиток за допомогою мобільного додатку Приват24, відсканувавши лише QR-код зі спеціального стікера у транспорті. 

Наголошуємо, що для впровадження цієї технології місту не потрібні жодні витрати на додаткове обладнання. ПриватБанк бере на себе витрати по виготовленню, розміщенню стікерів з QR-кодом та проведенні навчання контролерів. Крім того, користуватись такою технологією зможуть і клієнти-власники карток інших банків. Потрібно лише встановити Приват24 на смартфон і додати туди картку іншого банку. Електронний квиток не витісняє інші способи оплати за проїзд, а додає зручності прихильникам технологій і безготівкових розрахунків. Паралельно можуть діяти е-картка чи стандартний квиток.

Знам’янка стала 19 містом в Україні та 2 містом на Кіровоградщині, які запровадили безготівкову оплату проїзду у транспорті. Жителі Львову, Херсону, Дніпра, Івано-Франківську, Чернігову, Конотопу, Білої Церкви, Сум, Запоріжжя, Хмельницького, Черкас, Олександрії тощо із задоволенням користуються QR-кодом при сплаті за проїзд. Нагадаємо, що 12 містом в Україні та 1 - в регіоні, де ПриватБанк запустив оплату за проїзд через QR-код, стала Олександрія. 

Чекаємо на всіх небайдужих, хто мріє бачити свою країну економічно сильною та технологічно успішною!


Прочитано 22 разів