LT News - шаблон joomla Оригами
12 березня

Як у Кропивницькому пройшов творчий вечір присвячений 20-річчю творчої діяльності Олександра Працкова (ФОТО)

Автор 
9-го березня у Кропивницькому відбувся творчий вечір "35 - а хто дасть більше?".
 
Творчий вечір присвячений 20-річчю творчої діяльності та презентації нової туристичної колекції Олександра Працкова, повідомляє кореспондент ТРИБУНИ.
 
Ведуча розпочала вечір із розповідей про досягнення Олександра:
"У 15 років Олександр очолив власну модельну школу, яка працювала при відділу сім'ї та молоді міськради під керівництвом Людмили Дорохіної, це і стало початком творчого шляху. Уже майже 10 років Олександр Працков є топовим дизайнером одягу у Кропивницькому, у костюмах від Олександра мають честь виступати солісти обласної філармонії та творчі колективи, актори, телеведучі та зірки естради. Неодноразово Олександр створював образи для зйомок кліпів та реклами, авторської форми персоналу готелів та ресторанів. Ну і чи не найголовнішим є те, що ця талановита особа займалася розробкою усіх костюмів учасників команди Кропивницького для шоу телеканалу Інтер - "Майданс". Головним та офіційним конкурсом краси нашого міста вже багато років є свято під назвою "Королева Кропивницького" та "Королева Центральної України", які проводяться під патронатом національного конкурсу "Королева України" офіційним представником у нашому регіоні і є Олександр Працков".
І це надзвичайно малий перелік того, що зробив, за роки своєї діяльності, пан Олександр.
 
Відомо, що 7 років тому Олександр Працков став учасником 1-го сезону кулінарного шоу "Мастер-Шеф" на телеканалі СТБ. Він зумів проїхати 10 міст України з майстер-класами та став ведучим авторського кулінарного шоу "Смакуємо Кіровоградське" на телеканалі TTV.
 
І після такого бурхливого етапу життя Олександр не зупиняється на досягнутому і кожен охочий зараз може спостерігати щосуботи на телеканалі СТБ пригоди Олександра Працкова та його друга Олексія Козачинського у шоу "Світами за скарбами".
 
Опісля невеличкого екскурсу в життя Олександра на присутніх чекав показ капсульних дитячих колекцій одягу створених винуватцем дійства для участі у Київському фестивалі дитячої моди. Охоче презентували колекцію маленькі вихованці школи естетичного виховання модельної агенції "Рімо".
Присутні без перестану вітали свого товариша Олександра Працкова.
"Із Сашею знайома не багато не мало, лише три роки. Коли вперше його побачила, то дивувалася, як можна бути таким високим. А коли ближче познайомилася, то зробила висновки, що це його серце росте від доброти, якій немає меж. Дуже дякую його батькам за такого прекрасного та чутливого сина. Олександру бажаю і надалі дивувати нас цікавими проектами, натхнення йому та міцного здоров’я", - зазначає подруга Олександра Працкова Ірина Лягул.
Слід зазначити, що його прийшли привітати найкращі друзі, з якими він не один рік і працює і дружить, а також рідні, які зі сльозами на очах пишалися Олександром. І від цього атмосфера в залі була неймовірно дружною, теплою та радісною.
Прочитано 788 разів