LT News - шаблон joomla Оригами
13 березня

Більше 300 посадовців Кропивницького у 2017 році підвищили свою кваліфікацію

Автор 

Більше 300 посадовців Кропивницького у 2017 році підвищили свою кваліфікацію

13 березня у міській раді Кропивницького відбулася звітна прес-конференція  про бюджет за бюджетними програмами 2017 року.

Як зазначила начальниця відділу кадрової роботи міської ради Світлана Балакірєва, на виконання прогарами розвитку управління персоналу у міській раді Кропивницького було затверджено 56 тисяч гривень, повідомляє кореспондент ТРИБУНИ.

«З метою ефективної системи безперебійного професійного навчання свою кваліфікацію підвищили кваліфікацію 347 осіб. Із них 177 працівників виконавчих органів пройшли навчання з питань особливостей заповнення е-декларування. 70 працівників міської ради пройшли навчання на тему «Особливості здійснення закупівель у системі Прозоро». Підвищили кваліфікацію працівники виконавчих органів і в інших містах. Так відбулися підвищення кваліфікації керівних кадрів у місті Києві та Дніпрі» - говорить Світлана Балакірєва.

До того ж, зараз три посадові особи здобувають другу вищу освіту у  вищих навчальних закладах Кропивницького. Із них 2 посадові особи здобувають освіту за рахунок державних коштів та одна особа за рахунок коштів, передбачених програмою.

Прочитано 111 разів