LT News - шаблон joomla Оригами
фото із соцмереж фото із соцмереж
16 квітня

Через чисельні скарги кропивничан у місті перевірять санітарний стан маршруток

Автор 

Від кропивничан надходить чимало скарг на перевізників маршрутного таксі нашого міста. Запилені вікна, обшарпані сидіння, бруд у салоні, вікна та двері, що випадають під час руху – ось, що чекає пасажирів міського транспорту.

На апаратній нараді, 16 квітня, міський голова Кропивницького наказав провести нараду з перевізниками стосовно зовнішнього і внутрішнього санітарного стану маршруток міста, повідомляє кореспондент ТРИБУНИ.

Андрій Райкович пообіцяв особисто бути присутнім на нараді та не підписувати договорів із перевізниками, якщо вимоги громади не будуть виконуватися. Проте чи стануть реальністю ці погрози? Адже минулого року містяни вже стикалися з цією проблемою та обіцянками все виправити. Як бачимо, все залишилося як і було.

До всього цього приватні перевізники хочуть знову підняти ціну за проїзд, а покращити якість перевезень – не мають бажання.

Кропивничани неодноразово звертали увагу міського голови на стан маршрутних таксі у нашому місті. Намагалися достукатися до керівництва через соцмережі та через гарячу лінію. І ось, нарешті, були почуті – з перевізниками проведуть нараду.  

Однак, чи будуть виконані вимоги громади стосовно якісних пасажироперевезь – питання риторичне.

Прочитано 286 разів