LT News - шаблон joomla Оригами
05 червня

Чому Антиолігархічний пакет не знайшов підтримки у депутатів Подільської райради?

Автор 

Сьогодні, 5 червня, на сесійному засіданні Подільської районної ради міста Кропивницький розглядалося питання стосовно підтримання звернення групи депутатів до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень.

Звернення до ВРУ,  який зачитала депутатка райради від ВО «Свобода» Олена Яцун, не знайшло підтримки у депутатів Подільської райради, повідомляє ТРИБУНА.

Після виступу Олени Яцун депутат від Опозиційного блоку Олександр Пустовий, заявив, що недоречно називати юридично існуючу державу Росію не затвердженим словом «Московія» та хто такі депутати райради, щоб вирішувати питання про які йдеться мова у зверненні. Під час свого виступу обраний громадою депутат розмовляв російською мовою, пояснюючи, що кожен її ж розуміє. Проте, після зауваження Олени Яцун, Олександр Пустовий все ж перейшов на державну мову.

IMG 20180605 104313

За результатами поіменного голосування звернення підтримали лише 14 депутатів, 9 утрималось, 1 виступив проти.

Варто наголосити, що міська рада Кропивницького раніше вже підтримала звернення до ВРУ щодо якнайшвидшого ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень. А по всій Україні проголосували більше ста рад усіх рівнів.

Прочитано 166 разів