LT News - шаблон joomla Оригами
12 лютого

Чи дочекаються кропивничани відкритості від комунальних підприємств міста?

Автор 

Про відповідний проект рішення говорили 12-го лютого під час засідання постійної комісії з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економіч-ного розвитку міськради Кропивницького.
Відповідний проект рішення представив депутат міської ради від фракції "Батьківщина" Олександр Цертій, повідомляє кореспондент ТРИБУНИ.
Як вже раніше повідомлялося, проект покликаний зробити роботу комунальних підприємств Кропивницького більш прозорою та відкритою.


"Це пов'язано з тим, що надходить багато звернень від громади. Мене, як депутата, громадські активісти попросили винести на сесію міськради проект рішення "Про порядок оприлюднення інформації про діяльність комунальних підприємств Міської ради міста Кропивницького" - коментує Олександр Цертій.


Згідно Закону України усі комунальні підприємства мають оприлюднювати  інформацію про свою діяльність на власних веб-сайтах.


"Ми не вимагаємо, щоб кожне підприємство мало свій сайт. Програмою передбачено розміщення інформації на офіційному сайті міськради Кропивницького"- додає Олександр Цертій.


На подібних веб-сторінках буде розміщуватися загальна інформація про підприємство, про його фінансовий стан, інформація про керівні органи та господарську діяльність підприємства.
"Бюджетна" комісія одноголосно підтримала цю програму.
Нагадаємо, що попередньо цей проект рішення підтримали три постійні комісії міськради Кропивницького.
Остаточне рішення прийматимуть депутати міськради під час засідання сесії, яке відбудеться 15-го лютого.

Прочитано 206 разів