LT News - шаблон joomla Оригами
07 лютого

Чи дочекаються жителі Кропивницького нові адресні таблички?

Автор 

Це питання було піднято під час засідання постійної комісії ЖКГ міськради Кропивницького, 7-го лютого.

Депутат від фракції «Батьківщина» Олександр Цертій звернувся до начальника управління ЖКГ з питанням, коли ж все-таки у Кропивницькому буде замінена адресна атрибутика, інформує кореспондент ТРИБУНИ.

«Ще 26 липня 2016 року я виносив питання щодо заміни табличок з назвами вулиць по місту. У цьому запиті були чітко сформульовані пункти заміни, починаючи від стилістики та закінчуючи кошторисом виконання цих робіт. Навіть кошти у розмірі 190 тис. грн вже було виділено на це у 2017 році. Тим не менш цей проект рішення не було виконано за планом. Ми що, не можемо привести до ладу таблички міста? Вулиці вже давно перейменовано, а деякі навіть двічі, а назви висять на будинках старі. Чому у минулому році не були використані ті кошти, які виділені на заміну? Чи збирається управління ЖКГ у 2018 році робити щось аби жителі Кропивницького отримали нарешті безкоштовно нові таблички?», - говорить Олександр Цертій.

Начальник управління ЖКГ міськради Кропивницького Віктор Кухаренко відповів, що спеціально створена комісія оголосила конкурс на визначення кращої атрибутики з виготовлення адресної таблички. Три підприємства Кропивницького надіслали зразки нових табличок, які розглянула комісія.

«На папері все виглядало добре, але вже готові таблички, їхня якість мала бути кращими», - коментує Віктор Кухаренко.

І вже у 2018 році начальник управління ЖКГ запевнив, що роботи по заміні адресних табличок будуть виконуватися.

«Минуло вже майже 2 роки від моєї пропозиції замінити таблички, а результатів досі немає. Я прошу Вас внести це питання на голосування на майбутню сесію. Адже комісія вже була створена, треба просто підшвидшити її роботу, щоб цього року ми вже бачили конкретні результати і таблички були на свої місцях», - додав Олександр Цертій.

Члени постійної комісії ЖКГ доручили головному управлінню житлово-комунального господарства розробити адресні таблички та винести це питання на сесію міської ради.

Прочитано 505 разів