LT News - шаблон joomla Оригами
13 лютого

Депутатів обурив коментар секретаря міської ради Кропивницького у Фейсбуці

Автор 
Днями секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов у соцмережі Фейсбук звернувся до членів "земельної" комісії з проханням розглянути питання Народного героя України Вадима Довгорука та дружини спецпризначенця Сергія Шпілєвого Ірини Швайки.
 
Як стало відомо кореспонденту ТРИБУНИ, 6-го лютого членів "земельної" комісії попередили про те, що засідання комісія переноситься на 13-те лютого.
backupPreview 800x390
Однак у своєму зверненні Андрій Табалов написав, що востаннє документи вище згаданих осіб не було розглянуто на комісії через відсутність кворуму. Постає питання, як могло не бути кворуму, якщо депутатів заздалегідь повідомили про те, що комісію буде перенесено?
"Андрій Табалов написав, що питання не розглянули через відсутність кворуму. Але те, що відмінили засідання комісії називається перенесенням комісії у зв'язку з якимись іншими причинами. А немає кворуму, це коли на засідання комісії прийшли менше половини депутатів", - обурено зазначив депутат міської ради Кропивницького від фракції ВО "Свобода" Сергій Капітонов.
Депутат міськради від фракції ВО "Батьківщина" Юрій Гребенчук також зауважив, що коментар секретаря міської ради Андрія Табалова не коректний, а питання щодо виділення земельної ділянки Народному герою України Вадиму Довгоруку взагалі не було у порядку денному.
 
За словами начальника управління земельних відносин Родіона Владова, наразі лише розробляють документацію для розділення землі учансикам АТО, до списку якого входить і Вадим Довгорук.
 
Прочитано 1651 разів