LT News - шаблон joomla Оригами
07 лютого

До Кропивницького завітали гості із Кореї та розповіли, як можна використовувати дрони

Автор 
Сьогодні, 7-го лютого, у конференц-залі ОДА відбулась зустріч голови облдержадміністрації з представниками корейських компаній "SafeusDrone Co., Ink." та "Software Factory".
 
Метою зустрічі стало обговорення подальшого розгортання співробітництва області з Республікою Корея на міжрегіональному рівні, повідомляє кореспондент ТРИБУНИ.
 
"Враховуючи, що у нас перша зустріч, я не буду багато часу забирати на розповіді про нас", - зазначив Сергій Кузьменко та із задоволенням запропонував гостям розповісти про свої проекти.
 
Представники Республіки Кореї, в першу чергу, подякували за витрачений на них час. Одним представником був представник компанії, яка займається внутрішніми комп'ютерними програмами, а інший - представник компанії, яка займається виробництвом безпілотних дронів.
 
Присутнім презентували компанію по виробництву дронів. Озвучили 4 підвиди дронів, які допомагають зменшити затрати людських сил.
 
Дрони можуть здійснювати оприскування полів. Другий дрон самостійний та автоматичний, він сам сідає, де потрібно. Третій - перевіряє лінії високої напруги. Зараз, наприклад, це роблять звичайні люди і за рік певна кількість чоловік помирає, оскільки це дуже небезпечно. Наш дрон сам літає безперебійно години 3-4. Ще один дрон - це дрон аварійної системи, коли з'являється аварійна ситуація він автоматично вилітає.
"Мені дуже цікава тема по обленерго. Їм потрібна велика кількість людського ресурсу для обслуговування лійній електропередач. Якщо ваша пропозиція у нас запрацює, то це буде великим плюсом. Також щодо поліції, коли дрон може швидше дібратися до ДТП, ніж машина патруля, але це вже потрібно з ними говорити. З організаційної точки ми зробимо все можливе, щоб допомогти вам у реалізації", - зазначив голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко.
Представники Ресбуліки Кореї запевнили, що вони створять проект, а потім обов'язково запросять чиновників у свій дрон-парк, щоб презентувати роботу дронів-безпілотників.
"Завжди приємно спілкуватися з бізнесменами, бо вони завжди знають чого хочуть", - наголосив наостанок Сергій Кузьменко та потиснув руки гостям.
 
Прочитано 270 разів