LT News - шаблон joomla Оригами
06 червня

Голови постійних комісій міської ради прозвітували про свою роботу із запізненням на 6 місяців

Автор 

Минула майже половина 2018 року і лише сьогодні, 6 червня, голови постійних комісій міської ради Кропивницького представили звіти про пророблену роботу за 2017 рік.

Усього у міській раді існує 6 постійних комісій, повідомляє кореспондент ТРИБУНИ.

Найбільше питань та критики під час свого звіту отримав голова постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Володимир Зайченко.

Валентина Яремчук , депутатка від «Блок «Петра Порошенка» обурилася, що за минулий рік комісія мала лише декілька виїзних засідань, а також були проігноровані доручення членів комісії провести звіт начальника управління ЖКГ по виконання робіт за 2017 рік.

Очілник фракції ВО «Свобода» Сергій Капітонов зазначив, що як тільки-но В. Зайченко став головою комісії – деякі депутатські запити стосовно питань ЖКГ повністю ігнорувалися.

«Неодноразово були випадки, коли певні об’єкти ЖКГ зникали із вже затвердженої програми. Ми  з вами за цей рік не могли знайти діалогу. Я особисто вас просив запросити мене на комісії, коли мали б розглядатися зміни до галузевих програм. Ви цього ніколи не робили», - говорить Сергій Капітонов.

Очільник міської ВО «Свобода» попросив В. Зайченка виправити цю ситуацію. Адже, якщо знову повторяться ігнорування депутатських фракцій міської ради – свободівці будуть використовувати усі законні методи, аби привернути увагу міської влади до проблем на певних округах нашого міста та усунути їх за вимогою громади.

Прочитано 179 разів