LT News - шаблон joomla Оригами

8 червня 2018 року в Хмельницькому презентували перші два сміттєві підземні контейнери, встановлені на вул. Соборній та Гагаріна. Вперше в Україні було використано португальську технологію (підземні контейнери є тільки в трьох містах, але технології там відрізняються).

Підземний контейнер має місткість 3 куб. м. (фактично замінює три "евроконтейнери"). Для вивантаження і вивезення використовується універсальний сміттєвоз, який може працювати з підземними контейнерами, може вивантажувати вже звичні "евроконтейнери". Сміттєві майданчики будуть обладнані відеоспостереженням, вони надзвичайно прості в експлуатації.

"До кінця року буде встановлено ще два таких підземних контейнери в центральній частині міста. Разом зробимо його чистим!" - зазначив міський голова Олександр Симчишин.

Джерело: svoboda.org.ua

Це вічне питання: де починаються і закінчуються обов’язки школи? За що відповідають батьки, а за що – вчителі?

Одна школа в Португалії вирішила раз і назавжди прояснити це питання, розвісивши на дошках оголошення, яке з тих пір стало дуже популярним, передає Newsner. Коли його текст оприлюднили на Фейсбуці, він розлетівся по всьому світу.

Ось це оголошення: «Шановні батьки! Ми хочемо нагадати вам, що такі чарівні слова, як «доброго дня», «будь ласка», «дякую» і «вибачте», вперше впізнаються вдома. Саме там діти вчаться бути чесними, пунктуальними і старанними, добре ставитися до друзів, поважати старших і вчителів. Саме вдома вони вчаться бути акуратними, не говорити з набитим ротом і кидати сміття в урну. Вдома вони також навчаються бути організованими, доглядати за своїми речами і не чіпати чужі. А в школі ми вчимо їх мови, математики, історії, географії, фізики, хімії та фізкультури. Батьківське виховання ми лише підкріплюємо, але не замінюємо його».

Інтернет в захваті від цього оголошення.

Джерело: Отож

За повідомленням прокуратури області, упродовж січня–квітня 2018р. обліковано 5975 кримінальних правопорушень (злочини, виявлені органами Національної поліції (внутрішніх справ), органами, що здійснюють контроль за додержанням податкового законодавства, органами безпеки та органами Національного антикорупційного бюро). Із загального числа зафіксованих правоохоронними органами кримінальних проявів 47,4% – тяжкі та особливо тяжкі.

Про це ТРИБУНІ повідомило Головне управління статистики у Кіровоградській області.

Упродовж січня–квітня 2018р. обліковано очевидних умисних вбивств і замахів на вбивство – 23, умисних тяжких тілесних ушкоджень – 27 та 2 зґвалтування і замахи на зґвалтування.

Кількість випадків крадіжок становила 3749, шахрайств – 277, привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем ­– 108, грабежів – 103, незаконного обігу зброї ­– 85, незаконного заволодіння транспортним засобом – 74, хабарництва – 39, розбоїв – 27.

У загальній кількості злочинів 72,1% становили злочини проти власності, 8,1% – злочини проти життя та здоров’я особи, 3,8% – злочини проти громадського порядку та моральності, 2,9% – злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інші злочини проти здоров’я населення, 2,5% – злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг, 2,2% – злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту, 2% – злочини проти авторитету органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян та злочини проти журналістів, 1,6% – злочини проти громадської безпеки, 1,3% – злочини проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина та один відсоток злочини проти правосуддя.  

Правоохоронними органами за цей період виявлено 15 осіб, які скоїли злочини у складі 3 організованих груп (злочинних організацій)); закінчено 3 кримінальних провадження про кримінальні правопорушення, вчинені організованими групами і злочинними організаціями.

Кількість потерпілих від злочинів у січні–квітні 2018р. становила  4715 осіб, з числа яких 1670 – жінки, 436 – особи похилого віку та з інвалідністю 1 і 2 груп, 33 – неповнолітні та 18 – діти до 14 років. Найбільша кількість потерпілих (73,8%) – від крадіжок та грабежів, серед яких 36,3% – жінки. У дорожньо-транспортних пригодах, пов’язаних зі злочинами, на території області постраждало 30 осіб.

Усього внаслідок злочинних діянь загинуло 62 особи, із числа яких 32,3% – умисно вбито; по 11,3% – загинуло у результаті нанесення умисних тяжких тілесних ушкоджень та внаслідок дорожньо-транспортних пригод, пов’язаних зі злочинами.

Кількість виявлених осіб, які вчинили злочини, становила 869, з них жінок – 106, неповнолітніх – 38. У загальній кількості виявлених осіб, які вчинили злочини, 35,1% раніше вже ставали на злочинний шлях
(з них 48,2% мали незняту або непогашену судимість), 9,7% вчинили злочин у групі, 8,2% знаходились у стані алкогольного сп’яніння. Питома вага працездатних осіб, підозрюваних у скоєнні злочинів, які на момент учинення злочину не працювали і не навчалися, становила 76,2%, безробітних – 10,1%.

17 982 мешканців Кіровоградщини, згідно судових рішень, повинні надавати фінансову підтримку на користь власних дітей. Незважаючи на це,  4 125 осіб, згідно офіційних даних, мають заборгованість із виплати аліментів понад шість місяців.

Про це ТРИБУНІ повідомив прес-секретар ГТУЮ у Кіровоградській області.

Про це повідомив заступник начальника з питань державної виконавчої служби обласного управління юстиції Віктор Журавко сьогодні, 7 червня, під час проведення звітної прес-конференції.

«З метою захисту прав дітей державні виконавці Кіровоградщини застосовують примусові заходи впливу стосовно злісних боржників. Зокрема 4 087 мешканців Кіровоградщини були обмежені в праві виїзду за кордон, а 4 132 неплатника – у керуванні автівками. Загалом із початку року було стягнуто понад 48 млн грн аліментів на користь 13 384 дітей», – відзначив посадовець.

Окрім цього, Віктор Журавко розповів про особливості другого пакету законопроектів щодо посилення відповідальності недобросовісних батьків. Якщо говорити про ключові ініціативи, насамперед йдеться про систему автоматизованого арешту коштів неплатника; введення додаткових фінансових санкцій від 20% до 50% від суми боргу; звільнення чиновників, які не сплачували аліменти понад рік; притягнення до кримінальної відповідальності боржників, які ухиляються від виконання суспільно корисних робіт. 

Наразі у Кіровоградській області дев’ять підприємств державної і приватної форми власності мають проблеми з виплатою зарплати своїм працівникам. Загальна сума заборгованості складає 982 698 грн.

Про це ТРИБУНІ повідомив прес-секретар ГТУЮ у Кіровоградській області.

Про це повідомив заступник начальника з питань державної виконавчої служби обласного управління юстиції Віктор Журавко сьогодні, 7 червня, під час проведення звітної прес-конференції.

«З початку року органи державної виконавчої служби Кіровоградщини стягнули з семи недобросовісних роботодавців понад 1,4 млн грн заборгованості на користь 816 працівників. У порівнянні з іншими регіонами ситуація з виплати зарплати та інших виплат, пов’язаних із трудовими правовідносинами, знаходиться під контролем», – прокоментував Віктор Журавко.

Варто відзначити, що наразі заборгованість із зарплати мають такі підприємства:

 • ДП «Трест Олександріярозрізобуд» (408 921 грн боргу);
 • ПраТ «Завод з виробництва ядерного палива (229 438 грн боргу);
 • ТОВ «Світловодський машинобудівний завод» (93 526 грн боргу);
 • СФГ «Володимирське» (74 341 грн боргу);
 • ТОВ «Олімпік» (68 568 грн боргу);
 • ДП «Друкарня»діа-Плюс» ПАТ «Олександрійська фабрика діаграмних паперів» (49 550 грн боргу);
 • ДП «Друкарня» Діа Плюс» ПАТ «Олександрійська фабрика діаграмних паперів» (39 458 грн боргу);
 • КП «Оберіг» (13 919 грн боргу);
 • ДП «Маловисківський спиртовий завод» (1263 грн боргу).

Транспортні засоби із кустарно зміненим ідентифікаційним номером виявлено водночас у двох територіальних сервісних центрах МВС Кіровоградської області.

Про це ТРИБУНІ повідомив Територіальний сервісний центр МВС в Кіровоградській області.

Так до територіального сервісного центру МВС в Кіровоградській області звернувся громадянин за дорученням з питання зняття з обліку причепа. Під час проведення огляду транспортного засобу встановлено, що шрифт номера шасі нанесено поза умовами виробника.

Інший випадок трапився з громадянином яких звернувся з питань перереєстрації автомобіля марки Mercedes – Benz.  Під час проведення огляду транспортного засобу встановлено, що номерна деталь з номером кузова приєднана до суміжних частин кузова за допомогою ручного зварювання (кустарно).

В зв`язку з цим про дані факти було поінформовано працівників Кропивницького відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області, якими було затримано вищевказані транспортні засоби.
В Україні з 1 січня 2019 року держава щомісяця компенсуватиме родинам фінансування роботи нянь для догляду за дитиною.
 
Про це повідомила заступниця міністра соціальної політики Олександра Чуркіна, інформує ТРИБУНА за посиланням на life.pravda.com.ua
 
Мова йде про дітей до 3-х років.
 
За рік батькам, які офіційно найняли на роботу няню, відшкодовуватимуть розмір прожиткового мінімуму для дітей до 6 років.
 
Наразі це – 1500 гривень на місяць. Але з підняттям прожиткового мінімуму ця цифра буде зростати. Загальна відшкодована сума у кінці року буде залежати від того, скільки місяців працювала няня.
 
За словами Чуркіної, така практика необхідна для того, щоб батьки могли повернутися на роботу. 
 
Нагадаємо, з 1 вересня кожна родина, у якій народилася дитина, отримуватиме від держави спеціальні "бейбі-бокси".

Нa території Компaніївської селищної рaди вже 1 червня розпочнуть будівницво двох СЕС.

Зa словaми Компaніївського селищного голови Олексaндрa Мaслюковa, будівницво двох сонячних електростaнцій потужністю 20 МВт нa території колишнього “Полігону” розпочнеться вже в перший день літa, інформує Kompanews, інформує ТРИБУНА.

eb30fc5c8a740b4acdfc8694ed56347b

Від проекту будівництвa сонячних електростaнцій вигрaє нaсaмперед територіaльнa громaдa, aдже селищний бюджет отримaє додaткові нaдходження від оренди землі тa подaтків, з’являться нові робочі місця.

Зaгaлом, зaувaжують експерти, реaлізaція тaких інвестиційних проектів не тільки сприятиме розвитку регіону, a й дозволятиме отримувaти додaткові екологічні потужності з виробництвa стaбільної тa нaдійної електроенергії.

ТОВ «Екостайл» подало нові розрахунки для вивезення  побутового сміття з Кропивницького. Рішення про підвищення ціни виконавчий комітет прийняв сьогодні, 22 травня.

Як повідомив Андрій Паливода, начальник управління економіки міськради, попередні тарифи не враховують повну собівартість послуг, інформує ТРИБУНА.

Підприємство назвало наступні причини здорожчання послуги:

 • Підвищення заробітної плати з 1 січня 2018 року
 • Збільшення витрат на обслуговування транспорту
 • Збільшення витрат на землю
 • Витрати на паливо та паливо-мастильні матеріали

ТОВ «Екостайл» встановив наступні тарифи:для приватного сектору населення  – 15,3 грн; для населення поза приватним сектором – 11,07 грн.

Нові тарифи вступлять в силу через 15діб після публікації відповідної інформації у «Вечірній газеті»

14 членів виконавчого комітету проголосували «за», один «проти» та один «утримався».

Зазначимо, що це друга спроба підприємства підняти ціну. 8 травня виконком відмов «Екостайлу» у підвищені тарифів на послуги з вивезення побутових відходів.

Давно подивляєтесь на автомобілі з індивідуальними номерними знаками? Не знаєте що і як?! 

Без проблем. Вся правда  в сьогоднішній інструкції від сервісних центрів МВС, інформує ТРИБУНА.

Перш за все необхідні документи для отримання послуги:

 1. 1. Для замовлення індивідуального номерного знака власник транспортного засобу (юридична або фізична особа) або уповноважена власником особа особисто подає до Головного сервісного центру МВС або територіального сервісного центру МВС такі документи:
 • заяву про встановлення можливості оформлення індивідуального номерного знака (заповнюється в ГСЦ або ТСЦ);
 • заяву про забезпечення виготовлення комплекту індивідуальних номерних знаків (заповнюється в ГСЦ або ТСЦ);
 • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу або його копію;
 • нотаріально засвідчену довіреність, оформлену в установленому порядку (для фізичних осіб у разі відсутності власника транспортного засобу);
 • довіреність, оформлену в установленому порядку (для юридичних осіб);
 • документ, що посвідчує особу заявника (паспорт громадянина України, посвідка на проживання особи, яка проживає в Україні, національний, дипломатичний чи службовий паспорт іноземця або документ, що його заміняє);
 • засвідчену в установленому порядку копію документа, що підтверджує державну реєстрацію символіки або логотипу юридичної особи (у разі нанесення логотипа або символіки на індивідуальний номерний знак);
 • копію посвідчення члена громадської організації, підприємства, логотип якої буде нанесено на індивідуальний номерний знак (за потреби);
 • платіжний документ (квітанцію), яка засвідчує оплату адміністративної послуги та вартості виготовлення комплекту індивідуальних номерних знаків.
 1. 2. Власник індивідуального номерного знака може перезакріпити його за іншим належним йому транспортним засобом або передати його іншому власникові. Для цього замовник подає до ГСЦ МВС або ТСЦ МВС такі документи:
 • заяву про перезакріплення індивідуального номерного знака;
 •  свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу або його копію;
 • нотаріально засвідчену довіреність, оформлену в установленому порядку (для фізичних осіб у разі відсутності власника транспортного засобу);
 • довіреність, оформлену в установленому порядку (для юридичних осіб);
 • документ, що посвідчує особу заявника (паспорт громадянина України, посвідку на проживання особи, яка проживає в Україні, національний, дипломатичний чи службовий паспорт іноземця або документ, що його заміняє);
 • у разі передачі індивідуального номерного знака іншому власникові – письмову згоду власника індивідуального номерного знака на передачу його іншому власникові (якщо власник не присутній при подачі заяви, така письмова згода повинна бути нотаріально засвідчена).

Послідовність дій одержувача послуги:

 • подання до адміністративного органу повного комплекту документів, необхідного для виготовлення індивідуальних номерних знаків;
 • здійснення оплати за надання адміністративної послуги;
 • отримання комплекту індивідуальних номерних знаків та довідки про оформлення номерних знаків, виготовлених на індивідуальне замовлення.

Вартість послуги:

300 гривень — три символи;
90 гривень — кожний наступний (до восьми символів);
500 гривень — графічний елемент .

Строк надання послуги:

Термін виготовлення індивідуальних номерних знаків установлюється до одного місяця з моменту передачі одного примірника затвердженого макета індивідуального номерного знака виробникові для виготовлення комплекту номерних знаків.

Перелік підстав для відмови у наданні послуги:

 • подання неповного пакета документів;
 • невідповідність документів установленим вимогам;
 • недотримання вимог пунктів 5 – 9 розділу І Порядку замовлення, видачі та обліку номерних знаків транспортних засобів, що виготовляються на індивідуальне замовлення їх власників, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України
  від 11 березня 2016 року № 174, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01 квітня 2016 року за № 494/28624.