LT News - шаблон joomla Оригами
12 лютого

Кропивничани підтримали петицію про будівництво притулку для безпритульних собак. А чи підтримають депутати?

Автор 
25-го січня кропивничанка створила електронну петицію щодо створення у місті притулку для безпритульних тварин.
 
Станом на 12 лютого петицію підписали 455 осіб із 450 необхідних, інформує кореспондент ТРИБУНИ.
 
Сьогодні під час засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності і обговорювалось саме це питання.
 
Проблема з безпритульними собаками у місті усім відома уже не один рік поспіль. У зв'язку з цим, містяни з нетерпінням чекають створення такого притулку, щоб як і люди були в безпеці, так і собаки.
"Авторка у своїй петиції вказує, що цей проект не потребує мільйонних витрат. Однак, саме цей проект і потребує не одного мільйону. Той притулок, який міг би щось вирішити для нашого міста на 200-300 місць для собак коштує не один десяток мільйонів. За нашими розрахунками це близько 20 мільйонів гривень. Потрібно задуматись, чи варто його будувати. Чи вирішиться це питання з безпритульними? Я думаю ні", - зазначив секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов.
За словами начальника управління ЖКГ Віктора Кухаренка, зараз по Кропивницькому бігають десятки тисяч собак.
 
Андрій Табалов розповідає, що це ж проблемою і людей, оскільки саме вони прикормлюють безпритульних собак. Та щоб стриматись від цього, потрібно бути безсердечним. Як можна пройти повз собаку, яка із жалісними очами споглядає на тебе і чекає хоча б шматочка хлібу? Та це, звісно, справа кожного.
 
Секретар міської ради пропонує 3 варіанти вирішення цієї проблеми:
  • "Будувати притулок, який дорогий і не вирішить цю проблему;
  • Залишити так як є, фактично ніяк;
  • Спробувати більш активно попрацювати з волонтерськими організаціями і якось стимулювати їх".
Пропозицією від Андрія Табалова є те, що він пропонує знайти приватних осіб чи волонтерів, які могли б займатися безпритульними собаками. Варто подякувати міським волонтерам, які й так безкорисливо допомагають собакам. У місті таких організацій 2: "БІМ" та "Щасливий пес".
"І таких волонтерських організацій має бути не 1-2, а десятки", - запевняє секретар міської ради.
Члени комісії підтримали електронну петицію та спільно вирішили доручити управлінню ЖКГ та управлінню капітального будівництва доопрацювати це питання та підготувати проект рішення і винести на розгляд сесії.
Прочитано 939 разів