LT News - шаблон joomla Оригами
15 лютого

Кропивничанин вже 15 років просить владу виділити землю під спортивний центр

Автор 

15-го лютого на початку засідання сесії міської ради Кропивницького до депутатського корпусу звернувся кропивничанин Володимир Шульга стосовно розгляду «земельного» питання.

Пан Шульга вже 15 років намагається врегулювати це питання, повідомляє кореспондент ТРИБУНИ.

«Коли я був депутатом на своєму мікрорайоні було велике сміттєзвалище. Поряд знаходилася спортивний майданчик. З часом жителі мікрорайону побудували там гаражі, а молодь попросила зробити місце для зайняття спортом та проведення змагань», - говорить Володимир Шульга.

Міська влада ще тоді пообіцяла надати земельну ділянку під приміщення, якщо буде прибрано сміттєзвалище.

«Я це все зробив, а приміщення так і не отримав. Я постійно організовую змагання для молоді за власні кошти, організував майданчик для змагань, а міська влада так і не виділила коштів. Я ветеран ЧАЕС, у мене теж немає коштів все це самому робити. Я прошу депутатів земельної комісії розглянути моє питання, якщо треба - приїхати на місце подивитися, поспілкуватися з молоддю», - додав Володимир Шульга.

Міський голова дав доручення начальнику управління сім’ї, молоді та спорту розглянути це питання разом із паном Володимиром та подати його на розгляд земельної комісії. І тоді вже розглянути його на засіданні сесії.

Прочитано 230 разів