LT News - шаблон joomla Оригами
09 лютого

Кропивницький: кудою саме будуть курсувати нові автобуси, які закуплять цьогоріч

Автор 
Нові міські пасажирські автобуси середньої місткості, які закуплять у Кропивницький до кінця цього року, курсуватимуть із селища Гірничого, зі Старої Балашівки та через мікрорайон Бєляєва.
 
Про це повідомляє ТРИБУНА з посиланням на Першу електронну газету.
 
За словами начальника управління транспорту міськради Олександр Вергуна, закуплені автобуси запустять у ті мікрорайони, мешканці яких давно звертаються до міської влади із проханням поліпшити стан пасажироперевезень.
“Ми забезпечимо комунальним транспортом мешканців селища Гірниче. Це буде 46-й маршрут. Зараз він курсує за схемою “Гірниче – площа Богдана Хмельницького”, але є думка продовжити його до Новомиколаївки через вул. Шевченка, арку, Льотну академію, 4-ту лікарню. Звернення від мешканців Гірничого надходять давно, студентам в педуніверситет потрапити неможливо. Окрім того, Гірниче з Новомиколаївкою давно не мало транспортного сполучення”, – поділився планами начальник управління транспорту.
Також Олександр Вергун розповів, що міський комунальний транспорт з’явиться на маршруті №111-А. За його словами, є багато звернень від мешканців і депутатів – щоб Стару Балашівку з’єднати із Миколаївкою та Полтавською:
Маршрут №111-А за старою схемою до центру їздить, а ми хочемо його продовжити на Лісопаркову. Щоб зі Старої Балашівки було сполучення до центру – можливо, через вул. Терешкової, площу Богдана Хмельницького і аж на Лісопаркову”.
Окрім того, в управлінні транспорту планують запустити кільцевий автобусний маршрут, який буде курсувати з Ковалівки через вул. Соціалістичну, Бєляєва і у центральну частину міста.
 
Деякі з нових автобусів середньої місткості будуть комбінувати з великогабаритними на тих маршрутах, які нині функціонують. А на маршруті №104-А “площа Богдана Хмельницького – Критий ринок (через Телецентр)” нові середні автобуси замінять великогабаритні адже ті їздять напівпорожніми.
“Маршрути № 103 та 123 в години-пік завантажені, а в міжпіковий час автобуси порожні їздять. На цих маршрутах у години-пік ми плануємо випускати великі автобуси, а в міжпіковий період – менші. А на маршруті № 104-А ми однозначно клас машин змінимо – замість великогабаритного буде курсувати середній. Куди ми заберемо великі автобуси з цих маршрутів поки вирішуємо”, – розповів Олександр Вергун.
Прочитано 192 разів