LT News - шаблон joomla Оригами
17 квітня

Кропивницький став на крок ближче до створення наглядових рад у комунальних підприємствах міста

Автор 

16 квітня на постійній комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді і спорту та соціальної політики було одноголосно підтримано проект рішення про створення наглядових рад в комунальних підприємствах Міської ради міста Кропивницького.

Про це повідомив один із розробників програми Олександр Цертій, інформує кореспондент ТРИБУНИ.

Основні принципи діяльності наглядових рад, відповідно до проекту:

  • • Наглядова рада є колегіальним органом управління комунального підприємства, що контролює та спрямовує діяльність його керівника та посадових осіб;
    • Кількість членів наглядової ради становить п’ять осіб - незалежні члени наглядової ради становлять більшість від її загального складу.
    • Незалежних членів наглядової ради обирає на прозорому і відкритому конкурсі спеціально створена комісія, інформація про конкурс і критерії до претендентів оприлюднюються на офіційному веб-сайті міської ради міста Кропивницького.
    • Наглядова рада має широкі повноваження та здійснює контроль за діяльністю комунального підприємства в інтересах територіальної громади міста, всі рішення і протоколи оприлюднюються на офіційному веб-сайті міської ради міста Кропивницького.
    • Наглядова рада підзвітна міській раді, двічі на рік звітує про свою діяльність - за результатами звіту, в разі його схвалення, члени наглядової ради отримують грошову винагороду.

Попереду ще 5 постійних комісій та сесія міської ради. Проте Кропивницький вже зараз став на крок ближчим до створення незалежних наглядових рад в комунальних підприємствах міста, що зробить їхню діяльність більш прозорою для громади міста.

 

Прочитано 199 разів