LT News - шаблон joomla Оригами
26 квітня

«Не заважайте нам жити» - кропивничани просять не будувати черговий МАФ на комунікаціях

Автор 

25 квітня на черговому засіданні міської ради Кропивницького на виступах громадян жителі будинку по вул. Космонавта Попова, 9, корп. 2 виступили проти забудови земельної ділянки біля їхнього будинку.

Кропивничани повідомляють, що на тій ділянці знаходяться всі можливі комунікації: водопровід, газопровід, кабель Укртелекому та каналізація, повідомляє кореспондент ТРИБУНИ.

«Дана забудова унеможливить  будь-які ремонтні роботи у разі виникнення аварії. Ми боїмося свої життя та життя наших дітей. поряд із будинком у нас знаходиться дитячий майданчик, де граються наші діти та відпочивають люди літнього віку. При забудові там з’явиться парковка, а нашим дітям не буде де гратися. До того ж у нашому районі досить багато МАФів та магазинів. У нас і так все добре. Не заважайте нам, будь ласка, жити!», - говорить мешканець будинку.

Як повідомив чоловік, біля будинку також знаходяться дерева та клумби квітів, які будуть знищенні у разі забудови. Це буде далеко не перший випадок, коли бізнес у Кропивницькому знищує багаторічні зелені насадження.

Жителі будинку по вул. Космонавта Попова, 9 корп. 2 просять не підтримувати проект рішення стосовно зміни цільового призначення цієї земельної ділянки. А саме змінити з «під будівництво житлового будинку» на «під будівництво торгівельного центру».

Останнє рішення прийматимуть депутати під час голосування стосовно цього проекту рішення.

IMG 20180426 123430 crop 800x600

Прочитано 622 разів