LT News - шаблон joomla Оригами
фото - prozoro.in.ua фото - prozoro.in.ua
13 червня

Поблизу готелю «Київ» знову будівельне розширення та надбудова

Автор 

Депутат міської ради Кропивницького, голова фракції Радикальної Партії Олега Ляшка Рафаел Санасарян виступив замовником нового будівництва яке розпочалось сьогодні ранком поблизу готелю "Київ". Мова йде про вільну ділянку поруч з магазином "Мурай" яку наразі вже обгороджено, інформує ТРИБУНА за посиланням prozoro.in.ua

Згідно будівельного паспорту на території планується провести реконструкцію нежитлового приміщення, яке зараз використовується під магазини, з добудовою нових торгових площ та надбудовою другого поверху.

 

Повідомлення про початок будівельних робіт Державна архітектурно-будівельна інспекція України внесла до Єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт, ще у листопаді 2017 року.

 

За даними Публічної кадастрової карти України земельні ділянки, на яких проводитиметься будівництво, знаходяться в оренді вже згаданого депутата Санасаряна та ПП «Балтимор».

Васником ПП "Балтимор" є Віктор Згама, колишній гендиректор ВАТ «Кіровоградський кар’єр» яке зараз знаходиться в стадії ліквідації, та власник ще десятка підприємств. Відомий Згама й бізнес-зв’язками з Олександром Крившенком, місцевим підприємцем який у 2006 році балотувася до Кіровоградської обласної ради, а у 2015-му до міської ради тоді ще Кіровограда.

Сам Рафаел Санасарян є співвласником ТОВ «Євротехніка-2007» та ПП «АТ-Консалтинг».

Прочитано 105 разів