LT News - шаблон joomla Оригами
21 грудня

Поки містяни чекають на депутатів, вони займаються клоунадою

Автор 
Сьогодні, 21-го грудня, сесія міськради Кропивницького мала б розпочатись о 10.00, однак засідання затрималось на годину.
 
Відомо, що членам комісії з питань діяльності ЖКГ сьогодні о 8.00 в телефонному режимі повідомили, що необхідно терміново зібратися в міськраді перед сесією, щоб вирішити якісь питання, повідомляє кореспондент ТРИБУНИ.
 
Перед засіданням начальник управління апарату міської ради Людмила Масло відмовилась впускати журналістів на відкриту постійну комісію з питань ЖКГ, таким чином, перешкоджаючи професійній діяльності представників ЗМІ.
 
Що ж таке приховане терміново намагалися обговорити депутати, якщо на засідання не впускали журналістів?
Згодом, стало відомо, що на комісії намагалися просунути невідомі, навіть деяким депутатам, зміни до програм розвитку ЖКГ.
"Як можна розглядати питання, якщо у депутатів на руках немає навіть тих документів, де зазначено, що зробили по місту в цьому році? Зараз в комісії відбувається якийсь цирк", - обурено заявив депутат міської ради Кропивницького від фракції ВО "Батьківщина" Олександр Цертій.
Думки депутатів значно різнилися між собою і дійти до компромісу не вдалося.
Голова комісії Володимир Зайченко запропонував підніматись до сесійної зали, незважаючи на те, що депутати категорично відмовляються приймати бюджет на наступний рік, не ознайомившись із документами та не вивідавши, що було зроблено у 2017 році.
 
Депутат міської ради від фракції ВО "Свобода" Сергій Капітонов зазначив, що таким чином голова комісії намагається зірвати сесію, оскільки, схоже на те, що більшість депутатів все-таки відмовиться приймати рішення під час голосування.
 
Депутатський корпус таки пішов до сесійної зали, але чи буде затверджено сьогодні міський бюджет на 2018 рік, поки що, залишається під питанням.
Прочитано 267 разів