LT News - шаблон joomla Оригами
12 січня

Секретар міської ради Кропивницького прозвітував за рік своєї роботи

Автор 

12-го січня у приміщенні міської ради Кропивницького відзвітував за рік свої діяльності на посаді секретаря міської ради Андрій Табалов.

Свій звіт посадовець розпочав з презентації відео, на якому жителі Кропивницького розповіли хто такий секретар міської ради та чим він має займатися, інформує кореспондент ТРИБУНИ.

Як зазначив сам Андрій Табалов, до повноважень міського секретаря входить координування роботи депутатів перед сесією та підготовка необхідних запитів.

Посадовець навів статистику роботи депутатського корпусу на сесіях: назвав кількість проведених засідань та прийнятих рішень.

Проте, як відомо, у міській раді Кропивницького вже більше року існує політична криза. Унаслідок чого неодноразово були зірвані засідання сесії через неузгодженість між міським головою, секретарем міської ради та депутатським корпусом.

На пропозицію журналістів оприлюднювати списки тих депутатів, які не відвідують  сесійні засідання міської ради Кропивницького чи  Дні депутатів, міський секретар відповів, що це не етично.

«Можливо відсутні мають якісь невідкладні справи», - додав Табалов.

Нагадаємо, що після того як на передостанній сесії міської ради були прийняті скандальні програми стосовно благоустрою та ремонту доріг, на які міський голова згодом наклав вето, 29-го грудня було знову зірвано засідання сесії. У зв’язку з тим, що більшість депутатів не прийшли на засідання. Серед фракцій, які не прийшли була навіть провладна фракція  «БПП «Солідарність», від якої обирався міський голова. Це свідчить про те, що політична криза у міській раді продовжується.

Відтак постає питання чи збирається секретар міської ради об’єднати депутатський корпус Кропивницького та чи є взагалі у нього бажання це робити.

Прочитано 191 разів