LT News - шаблон joomla Оригами

Про це говорили під час засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді і спорту та соціальної політики міської ради Кропивницького, 8-го лютого.

Олександр Цертій, депутат фракції «Батьківщина» ініціював разом із громадськими активістами «Асоціації політичних наук» проект рішення, який покликаний зробити роботу комунальних підприємств більш відкритою, повідомляє кореспондент ТРИБУНИ.

«Цей проект рішення передбачає виключно виконання законів і постанов КабМіну. Ми просимо лише зробити те, що є обов’язковим за Законом України «Про доступ до публічної інформації». Цей проект рішення просто врегульовує обов’язковість виконання цього закону. А сама інформація буде відкритою для кропивничан та треба буде робити додаткових запитів, щоб її отримати», - коментує представник «Асоціації політичних наук».

Комісія з питань охорони здоров’я підтримала цей проект рішення, щоб депутатський корпус розглянув його на найближчій сесії міської ради Кропивницького, яка відбудеться 15-го лютого.

Нагадаємо, що «регламентна» та «земельна» комісії попередньо вже проголосували «за» цей проект рішення. Натомість постійна комісія ЖКГ 7-го лютого не підтримала пропозицію, а доручила заступнику міського голови Кропивницького опрацювати цей проект разом із комунальними підприємствами.

Прочитано 142 разів