LT News - шаблон joomla Оригами
23 травня

«Транспортна» комісія не підтримала монетизацію пільг у Кропивницькому

Автор 

23 травня у Кропивницькому відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі, сфери послуг, захисту прав споживачів.

Одним із питань, що були винесені на порядок денний було питання впровадження у Кропивницькому монетизації пільг на проїзд усіма видами транспорту загального користування, повідомляє  ТРИБУНА.

Як раніше вже повідомлялося, відповідно до прийнятої Кабміном постанови  (від 14 березня 2018 року) було визначено мінімальну соціальну норму поїздок громадським транспортом для пільгових категорій на місяць (а це 30 їздок) та представлено 10 пільгових категорій, які матимуть право на відшкодування витрат на проїзд. До цих категорій не були включені пенсіонери за віком.

Читайте також: Пільговиків у громадському транспорті  Кропивницького може поменшати.

Як повідомив начальник управління транспорту Олександр Вергун, міською радою на рік передбачено близько 40 мільйонів гривень для відшкодування 10 пільгових категорій.

«Якщо до визначених пільгових категорій додати ще й пенсіонерів за віком, то сума відшкодувань на рік складатиме близько 100 мільйонів гривень», - додає О. Вергун.

Питання монетизації пільг на проїзд усіма видами транспорту загального користування буде вирішуватися на сесії міської ради. Але перед цим, воно повинне «пройти» всі постійні комісії міської ради.

Члени «транспортної» комісії одноголосно проголосували «проти» цього проекту рішення. Проте попереду ще 5 постійних комісій міської ради, які матимут право рекомендувати або не рекомендувати виносити цей проект рішення на сесію міськради.

«Кропивницький поки що не готовий до впровадження монетизації пільг», - підсумував голова комісії.

Прочитано 1140 разів