LT News - шаблон joomla Оригами
17 квітня

У Кропивницькому ями на дорогах «ростуть» разом із фінансуванням на їх усунення

Автор 

У Кропивницькому ями та вибоїни на дорогах вже стали невід’ємною частиною міста та щорічною головною проблемою водіїв Кропивницького.

Згідно із законом "Про дорожній рух" відповідальність за підтримку стану доріг лежить на органах місцевого самоврядування, котрі "мають забезпечувати зручні, безпечні, економічні та безперервні умови для руху транспорту і пішоходів по вулицях і дорогах населеного пункту", повідомляє кореспондент ТРИБУНИ.

Ями, глибина та ширина яких перевищує всі можливі норми, чекають на гостей та кропивничан по усьому місту. Адже разом із снігом у Кропивницькому зійшов і асфальт. Проте, така ситуація трапляється кожної весни, тож містяни вже знають кудою краще не їхати, аби вберегти своє здоров’я та свій транспорт. І кожної весни місто «латають» по-новому.

Таке латання можна назвати марнотратством міського бюджету. Адже ті кошти, що щорічно виділяються на ремонти доріг можна було б спрямувати на не менш важливі галузі: охорону здоров’я, освіту чи на соціальний захист.

Та хіба не простіше один раз зробити як слід та не мати більше клопоту? Адже поганий стан доріг дуже часто є причиною порушення ПДР та ДТП. Й усе частіше стає популярною практика серед водіїв позиватися до суду, аби відшкодувати збитки, які було завдано автомобілю, що потрапив до вибоїни. І чимала кількість таких справ перемагає на користь водія.

Кожного року з міського бюджету йде «кругленька» сума на ямковий та капітальний ремонт доріг. На утримання та ремонт доріг у Кропивницькому на 2018 рік закладено 77,6 млн грн. Минулого року ця цифра сягала 72,6 млн грн.  Як бачимо, фінансування росте…рівно так само, як і ями на дорогах. Коли ж дороги Кропивницького почнуть робити як слід, щоб не соромно та безпечно було їхати містом не лише гостям, а й жителям Кропивницького?

e20c927e4963fe7b9deb655043ca88a7 L

Прочитано 631 разів