LT News - шаблон joomla Оригами
Фото Михайло Карпущенков Фото Михайло Карпущенков
05 лютого

У Кропивницькому хочуть збільшити перелік вулиць, якими проїжджають тролейбуси

Автор 
У Кропивницькому планують реконструювати контактну мережу для проходження тролейбусів.
 
Управління транспорту та зв'язку підготувало проект рішення, відмовідного до якого заплановано відновити обслуговування електротранспортом за маршрутами, котрі їздили містом роками раніше, інформує кореспондент ТРИБУНИ.
 
З метою підвищення якості транспортного обслуговування населення м. Кропивницького і його гостей, покращення екологічної ситуації у середмісті, якості перевезень населення, фінансово-економічних показників підприємства профільними виконавчими органами міської ради міста Кропивницького спільно з КП «Електротранс» у І кварталі 2017 року розроблено інвестиційний проект щодо оновлення рухомого складу міського комунального підприємства та проведення реконструкції контактної мережі і тягових підстанцій.
 
Даний проект розроблено для забезпечення транспортного обслуговування мікрорайонів міста електротранспортом (вул.Яновського, Садової, Кропивницького, Шевченка, Андрія Матвієнка, Холодноярської, Мурманської, Студентського бульвару), і необхідністю будівництва нових тролейбусних ліній протяжністю 12,5 км, а саме:
- вул. Яновського (від АС № 2 до вул. Садової) - 2,2 км;
- вул. Садова, Кропивницького - 2,3 км;
- вул. Шевченка (від вул. Кропивницького до вул. Великої Перспективної) - 1,0 км;
- вул. Холодноярська (від кінцевої зупинки «Лісопаркова» до кінцевої «Лелеківське БУ») - 4,4 км;
- Студентський бульвар (від вул. Великої Перспективної до вул. Михайлівської) - 0,6 км;
- вул. Андрія Матвієнка (від вул. Михайлівської до площі Дружби народів) - 0,5 км;
- вул. Мурманська (від просп. Промислового до виставкового майданчика «АгроЕкспо») - 1,5 км.
 
Для забезпечення живлення запроектованої контактної мережі необхідно побудувати 4 тягові підстанції. Разом з тим, для обслуговування вищевказаних вулиць, підвищення якості транспортного обслуговування населення м. Кропивницького в даному
проекті заплановано придбання 20 нових тролейбусів.

Враховуючи вищевикладене, для запровадження всіх вищезазначених заходів заплановано залучити інвестиційні кошти Європейського Банку Реконструкції і Розвитку у розмірі 282 500,0 тис грн.
Прочитано 2217 разів