LT News - шаблон joomla Оригами
10 січня

У Кропивницькому на три лайт-бокси АТБ може стати більше

Автор 

10-го січня у приміщені міської ради Кропивницького відбулася комісія з координації заходів щодо впорядкування розміщення зовнішньої реклами на території міста.

На «рекламній» комісії присутні розглядали питання стосовно встановлення світлових лайт-боксів ТОВ «АТБ-маркет» у різних частинах Кропивницького, інформує кореспондент ТРИБУНИ.

Питання стосувались того, щоб встановити три світлових лайт-бокси (один розміром 1,5 х 1,5 м та два – 1,2 х 1,2 м)на опорах тролейбусної контактної мережі по вул. Вокзальній біля будинків №70 та №74 та по вул. Академіка Корольова біля будинку №20 у місті Кропивницький.

На попередніх засіданнях члени комісії  відмовлялися голосувати «за» стосовно цих питань без погодження КП «Електротранс».  Хоч на цьому засіданні було надано погодження по всіх трьох точках – члени комісії деякий час не могли дійти згоди з різних причин.

Дехто з учасників комісії проголосував проти, дехто утримався, але більшістю голосів «за» рішення було прийнято на користь ТОВ «АТБ-маркет» у Кропивницькому.

Прочитано 426 разів