LT News - шаблон joomla Оригами
02 лютого

У Кропивницькому свободівці започаткували політичний вишкіл своїх партійців та прихильників

Автор 

Після перерви на зимові свята кропивницька ВО «Свобода» знову провела відкриті збори у Будинку Профспілок Кропивницького.

1-го лютого націоналісти нашого міста вже за традицією проінформували своїх прихильників стосовно найголовніших подій у місті та в Україні вцілому, повідомляє кореспондент ТРИБУНИ.

Як зазначив голова  фракції, депутат міської ради Кропивницького Сергій Капітонов, відтепер на зборах депутати будуть не лише звітувати, а ще й проводити партійцям та прихильникам лекції стосовно політичної освіти.

«Ми будемо проводити не просто збори, а ще й говоритимемо про націоналізм, що він собою представляє. Спочатку коротка інформація про життя нашого міста, а потім будуть лекції від різних лекторів», - говорить Сергій Капітонов.

Першу лекцію з політичного вишколу присутнім продекламував депутат міської ради м. Кропивницького від фракції ВО «Свобода» Геннадій Маламен. Тему яку розглядали була присвячена розвитку націоналізму в історичній ретроспективі.

На завершення відкритих зборів Кропивницької міської партійної організації ВО "Свобода" присутні традиційно заспівали Славень України.

 

Прочитано 115 разів