LT News - шаблон joomla Оригами
22 березня

У Кропивницькому встановлення пам’ятнику Андрію Кузьменку будуть узгоджувати з рідними співака

Автор 

Учора, 21 березня, на «топонімічній» комісії міської ради Кропивницького обговорювалося питання щодо виділення земельної ділянки та встановлення пам’ятника відомому українському співаку Андрію Кузьменку.

Аби вшанувати пам’ять співака, кропивничани створили електронну петицію на адрес міської ради, яка набрала необхідну кількість підписів, повідомляє кореспондент ТРИБУНИ.

Попередньо було вирішено встановити цей пам’ятник біля «Пантер», що в центрі Кропивницького. Однак, як зазначив Андрій Табалов секретар міськради, цього року планується реконструкція колишнього Кібернетичного коледжу.

«У цьому місці буде створено центр надання адміністративних та соціальних послуг. Як відомо, цими послугами зазвичай користуються люди похилого віку. А прихильники Андрія Кузьменка – це переважно молодь. Тому недоцільно буде там облаштовувати цей пам’ятник», - говорить секретар міськради.

На комісії згодом прозвучала пропозиція перенести його на набережну річки Інгул.

До того ж, влада Кропивницького буде узгоджувати свої дії з рідними співака, аби уникнути прикрого випадку у Луцьку, який стався у 2016 році. Пам’ятник довелося демонтувати , бо за словами матері, на ньому співак не схожий був сам на себе.

Прочитано 1094 разів