LT News - шаблон joomla Оригами
01 червня

У міській раді Кропивницького шукатимуть кошти для збереження поділу класів на підгрупи

Автор 

Досить тривалий час батьків Кропивницького та й самих учнів шкіл турбує питання про можливе припинення поділу класів на групи при вивченні окремих предметів у 2018-2019 навчальному році. 

Батьки навіть створили ряд електронних петицій, де просили зберегти поділ класів на групи. Усі вони набрали необхідну кількість голосів у відповідний термін, повідомляє ТРИБУНА.

Сьогодні, 1 червня, на попередній погоджувальній нараді за участю секретаря міської ради та голів і представників всіх депутатських фракцій Олександр Цертій, голова ВО «Батьківщина»,  підняв це питання.

«Абсолютно зрозумілим є той факт, що в такому випадку якість освіти для наших дітей суттєво знизиться, а «економія» відбудеться за рахунок найціннішого, що є в нашій державі – за рахунок наших дітей», - повідомляє депутат на своїй сторінці у Facebook.

Як пише Олександр Цертій, позиція представників усіх фракцій була однозначною – не можна допустити припинення поділу класів у навчальних закладах на групи, тому було прийнято рішення доручити управлінню освіти у найближчий час підготувати фінансові розрахунки з метою винайдення коштів в міському бюджеті для фінансування всіх незабезпечених державною освітньою субвенцією витрат.

Прочитано 532 разів