LT News - шаблон joomla Оригами
05 червня

У міській раді проґавили можливість додаткових надходжень до бюджету міста

Автор 

5 червня на сесії міської ради очільник міської організації ВО «Батьківщина» Олександр Цертій виніс на розгляд власний депутатський запит, який стосувався розміщення тимчасових споруд на території нашого міста.

На апаратній нараді міський голова заборонив будувати будь-які тимчасові споруди до тих пір, поки виконавчий комітет не затвердить комплексну схему розміщення тимчасових споруд, повідомляє ТРИБУНА.

«Я підтримую таке рішення міського голови, проте  маю деякі доповнення до нього. По-перше, пропоную не обмежуватися лише схемами, а ще й розробити такі собі архетипи тимчасових споруд. Їх може бути декілька. Суть полягає в тому, що всі тимчасові споруди, які розміщуватимуться у Кропивницькому будуть стандартизовані. По-друге, історична частина міста буде вільною від розміщення на її території будь-яких МАФів», - говорить Олександр Цертій.

Законно розміщенні тимчасові споруди мають так звані паспорти прив’язки. У цих паспортах має зазначатися інформація про земельну ділянку, на якій розміщені ці споруди.

Як зазначив депутат, на превеликий жаль у паспортах прив’язки не завжди є така інформація.

«Тобто, виходить, що за розміщення тимчасових споруд на деяких земельних ділянках не сплачуться кошти за оренду, а міський бюджет не наповнюється. Ми пропонуємо управлвнню архітектури міської ради не давати паспорти прив’язки, поки земельна ділянка не буде передана в оренду особі, яка хоче розмістити тимчасову споруду », - додає Олександр Цертій.

Більшістю голосів депутатський запит не було підтримано. Відтак кількість МАФів у місті продовжить рости з високою швидкістю, а бюджет міста й далі не буде наповнюватися необхідними коштами.

Прочитано 281 разів