LT News - шаблон joomla Оригами
07 лютого

Вечори із учасниками бойових дій та військово-патріотичні збори: чим займеться молодь Кіровоградщини

Автор 
Сьогодні, 7-го лютого, у будівлі ОДА відбулось чергове засідання ради з питань молодіжної політики при ОДА.
 
Присутніх ознайомили із обласною Програмою національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2022 роки, інформує кореспондент ТРИБУНИ.
 
Дана Програма є широкою та комплексною системою. Вона передбачає декілька напрямків цілі та мети. Головне - це усвідомлення громадянством обов'язків та патріотичного духу, набуття свідомості та утвердження принципів любові. Щоб досягти мети, відділ молодіжної політики ставить перед собою певні завдання, серед яких планує налагодити механізм співпраці органів державної влади, розробити методологічне підгрунтя для тих, хто навчається тощо.
 
Відділ запланував також і перелік необхідних заходів: військово-патротичні збори, реконструкції військових подій, військові табори, спортивні змагання із націоналних видів спорту, обласний проект "Захисник Кіровоградщини" та конкурс визначенння програм.є
 
Заплановано також проведення екскурсій, відвідування історичних місць, організація виставок озброєння, форменного одягу українського війська, створення та становлення куточків героїчної слави, організації зустрічей та тематичних вечорів з учасниками бойових дій тощо.
 
На таку Програму заплановано більше 14 млн грн впродовж 4-х років.
Прочитано 107 разів