LT News - шаблон joomla Оригами

Епідемічна ситуація з ГРВІ та грипу в області відносно спокійна.  Показник захворюваності  епідемічного порогу не перевищує рівеньепідемічного порогу (754,95) та знаходиться на рівні мінус  43,2% до значення епідпорогу.

За останній тиждень в області зареєстровано ще 5 випадків грипу  (м. Кропивницький – 4, Маловисківський район – 1), повідомляє ТРИБУНА  з посиланням на обласний лабораторний центр.

Усього в 2018 р.на Кіровогрдщині зареєстровано 43 випадки грипу, із них 1 – летальний.

На 12 тижні 2018 р. в Гайворонському, Голованівському, Олександрійському районах зареєстровано рівні захворюваності на ГРВІ, що перевищують епідпороги відповідних територій. В зв’язку з даним фактом Кіровоградським обласним лабораторним центром направлені листи головам районним адміністрацій Голованівського, Гайворонського та Олександрійського районів з конкретними рекомендаціями щодо проведення санітарно – протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширення грипу та ГРВІ в період епідемічного підйому захворюваності.

З початку епідсезону (з 02 жовтня 2017р.) проти грипу вакциновано 6464  особи.  Ускладнень  після вакцинації не зареєстровано.

На території Кіровоградщині з початку року працівниками обласного лабораторного центру було підтверджено 38 випадків захворювання на грип.

Проте, епідемічна ситуація з ГРВІ та грипу в області відносно спокійна, повідомляє ТРИБУНА з посиланням на обласний лабораторний центр.

Показник захворюваності  не перевищує рівень епідемічного порогу та знаходиться на рівні мінус  28,8% до значення епідпорогу.

Усього в 2018 р. в області зареєстровано 38 випадків грипу, з них 1 – летальний.

Із початку епідсезону (з 02 жовтня 2017р.) проти грипу вакциновано 6464  особи.  Найбільше вакцинованих осіб в м. Кропивницькому – 1669, Кіровоградському районі – 838, м. Світловодську – 706,  Бобринецькому – 418, Маловисківському – 342, Добровеличківському – 341 та Новоукраїнському – 272. Ускладнень  після вакцинації не зареєстровано.