Публікації Соціум

У Кропивницькому водії та поліція ігнорують наказ міського голови

Вчора, 3 вересня, міський голова Андрій Райкович дав розпорядження працівникам патрульної поліції краще  контролювати паркування транспортних засобів в центрі міста.

Саме хаотичне паркування призводить до низки критичних проблем, в тому числі аварійних ситуацій. Найгостріше проблема відчувається в центрі міста, оскільки там зосереджена більшість державних, муніципальних будівель, приватних офісів, кафе та ресторанів.

В результаті пожежна машина не змогла проїхати на територію міської ради через заблокований заїзд.

Та працівники патрульної поліції продовжують неякісно виконувати свої обов’язки. Водії продовжу паркувати свої авто на тротуарах та дитячих майданчиках.

Було помічено, що на вулиця Гоголя, автомобілі припарковані прямо на узбіччі. Таким чином, унеможливлюють рух іншого транспорту.

Така ситуація склалася не тільки на вулиці Гоголя, такі ж проблеми на вулицях Тараса Карпи та Чміленка, а також інших центральних вулицях. Водії не повинні залишати свої автомобілі в зручних для них місцях. Важливо також переконати людей, що залишати машину в будь-якому місці не можна. Іншими словами, варто розвивати культуру паркування.

Трибуна сподівається, що накази міського голови в нашому місті будуть виконувати і на дорогах стане безпечно.

Схожі новини

На Кіровоградщині відбудеться автопробіг

У Кіровоградській області захворюваність на ГРВІ знаходиться на неедепідемічному рівні

Безробітні кропивничани не отримають субсидію