Політика

У Кропивницькому відбулася зустріч із соціологами

У вівторок, 11 вересня, в Прес-клубі в Кропивницькому, відбувся брифінг-презентація другого етапу програми соціологічних досліджень консорціуму “Вибір” “Електоральні настрої в південних та південних областях України”.

Про це повідомляє Трибуна з посиланням на Прожектор

На брифінгу учасники презентували результати останніх соціологічних досліджень в Кіровоградській області. Соціологами були презентовані також рейтинги політичних партій і політиків в розрізі президентських і парламентських виборів 2019 року.

Й ось що презентують результати опитування щодо діяльності місцевої влади:

Ставлення всіх опитуваних області до діяльності міського голови Кропивницького позитивне, відсоток їх становить – 33, 8 %, а до діяльності голови Кіровоградської ОДА – 30, 1%. Разом з тим, негативне ставлення до діяльності А. П. Райковича становить 18%, а до голови ОДА більш негативне – 24%.

Наступне соціологічне опитування щодо президентських виборів презентувала Марина Хрусталева, де зазначила, що в опитуванні, серед тих, хто прийняв рішення йти на голосування і вже визначився з вибором, лідерську позицію віддають Юлії Тимошенко (15, 7%). Нагадаємо, що це – по області. Разом з тим в рейтингу по семи областях (Запорізька, Дніпропетровська, Харківська, Одеська, Миколаївська, Херсонська і Кіровоградська) теж Ю. Тимошенко займає перше місце (14, 2%). Друге місце займає Вадим Рабінович і третє – Юрій Бойко, а в опитуванню по областях – вони міняються місцями з показниками 12, 6% та 11, 8%.

Щодо теперішнього Президента – завдяки високому результату в Херсонській області, Петро Порошенко вийшов на 5-е місце і має 8, 7 % в рейтингу по семи областях.

Та, якщо говорити про партійні ретинги, у Кропивницькому місцеві жителі, що вже визначилися з вибором, свій голос віддадуть партії “Батьківщина”, про що свідчить відсотковий показник – 16, 4% на відміну від голосу, відданого іншим партіям, таким, як-от:

“Опозиційний блок” – 15, 2%, “Солідарність” – 10%, “За життя” – 9, 6%.

73% населення Кіровоградської області вважають, що подї в країні розвиваються в неправильному напрямку, при цьому 19,7% вказали, що події розвиваються в точно правильному напрямку.

Місцевих жителів найбільше хвилюють проблеми війни на Донбасі (40, 4%), корупції (40, 3%), соціального захисту (37, 8%) та економічної кризи (27, 8%).

Також зафіксовано, що 24 % жителів області задоволені нинішнім становищем в країні.

Схожі новини

На Кіровоградщині директора підприємства підрядника підозрюють у розтраті 490 тис грн бюджетних коштів

Кропивницькі спортсмени отримають фінансову допомогу

У Кропивницькому ветеранам видадуть по три тисячі гривень