Влада

Кропивницькі підприємці ігнорують рішення влади

Сьогодні, 12-го вересня, на земельній комісії, жителі мікрорайону Новомиколаївка знову підняли питання забудови на вулиці Братиславська. Про це інформує кореспондент Трибуни.

7-го серпня, на минулій нараді, до депутатів звернулися мешканці будинків, що знаходяться поруч з будівництвом. Вони прохали зупинити це свавілля, адже воно відбувається в декількох метрах від їх будинків.

Члени комісії, у свою чергу, дали наказ Управлінню Держгеокадастру та управлінню державної архітектурно-будівельної інспекції вивчити ситуацію, яка склалася та проаналізувати усю документацію нового спорудження на встановлення чи не було факту самозахвату земельної ділянки.

На час очікування відповіді по запитам, забудовники були зобов’язані зупинити підготовчі роботи. Але як повідомляють мешканці сусідніх будинків, ситуація тільки погіршилася: вже розрили котлован, під’єднали трубу до водогону і навіть закопали її вже.

Як заявив голова земельної комісії Олександр Шамардін, на даний момент людям потрібно тільки очікувати відповіді на звернення до спецслужб, тому що зупинити будівництво без цих даних, комісія не може.

Трибуна сподівається, що в майбутньому ситуацій з непорозумінням між громадою та бізнесменами не буде, а правовий захист населення в нашому місті буде діяти, а не просто існувати в теорії.

Схожі новони

“Кіровоградтепло” готовий до опалювального сезону на 90 відсотків

У Кропивницькому зменшилася кількість злочинів

Підприємству ОКВП “Дніпро-Кіровоград” дали дозвіл на заставу нерухомого майна

Tribuna