• Головна
  • Гроші
  • На Кіровоградщині відкрилася IT-школа для дітей від 5 років
Гроші

На Кіровоградщині відкрилася IT-школа для дітей від 5 років

Чи готовий ти стати частиною нової креативної команди та сприяти народженню неймовірних маленьких геніїв?  З цього питання  розпочалася зустріч приватного підприємця Ломакіної В.В., яка є координатором проекту «KidIT» у м. Світловодськ, з молодими людьми, що перебувають на обліку в Світловодській міськрайонній філії Кіровоградського ОЦЗ.

Про це Трибуні повідомляє Кіровоградський обласний центр зайнятості

Вікторія Вікторівна презентувала  відкриття у м. Світловодськ  унікальної IT-школи для дітей від 5 років, що спрямована на розкриття потенціалу дитини за допомогою технологій. «KidIT» вже поширилася на 14 міст України, однак це досить незвичний та модерновий проект, що навчає дітей технологічної грамотності.

Наразі «KidIT» веде активний пошук молодих, креативних та цілеспрямованих, які готові надихати та вчити дітей та мають досвід у програмуванні.

Координатор цього проекту запросила присутніх долучитися до нового освітнього проекту, отримати важливий досвід роботи з дітьми та розширити власні горизонти.

З десяти учасників заходу  троє дали згоду на проходження тестового випробування, яке є обов’язковим етапом відбору претендентів.

Схожі новини

В Кіровоградській області споживачам повернуто майже 160 тисяч гривень за неякісні товари і послуги

Кіровоградщина: які лікарні найбільше коштів витратили і що обійшлося найдорожче

Богдана Прядко

Заробітна плата у Кропивницькому виросла на 24%