• Головна
  • Соціум
  • У Кропивницькому хочуть реформувати систему пасажироперевезень
Соціум

У Кропивницькому хочуть реформувати систему пасажироперевезень

Сьогодні, 13 вересня, міський голова Кропивницького Андрій Райкович, директор КП “Електротранс” Олександром Луценко, з однієї сторони, та директор відділу муніципальної та екологічної інфраструктури Європейського банку реконструкції і розвитку Сюзан Гоеранссон, яка прибула із Лондона, з другої сторони, в центральному офісі ЄБРР в Києві, підписали угоду про підготовку кредитного фінансування проекту для міста Кропивницький у сфері екологічного транспорту.

Концептуально, реалізація проекту полягає в модернізації тягових підстанцій, оновленні контактної мережі (тягові підстанції і мережі були побудовані в 70-х роках) та у придбанні сучасних тролейбусів з автономним ходом.

Сьогоднішня угода – це результат наполегливої роботи департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій спільно с управлінням транспорту та зв’язку міської ради Кропивницького.

Активна робота з консультантами ЄБРР та розробка всієї необхідної документації для організації кредитування необхідного для міста проекту триватимуть і надалі

Схожі новини

У Кропивницькому заборонять продавати алкоголь вночі

У Кропивницькому відбудеться благодійний аукціон на підтримку хворої дитини

На Кіровоградщині необхідні близько 10 юристів