Політика

Кропивницький конфлікт між яткою овочів та МАФом

У Кропивницькому по провулку Кріпосному (Шкільний м-н) вже не один рік здійснює свою діяльність багато осіб-підприємців.

Безумовно, для цього існують певні правила і норми, яких зобов’язані дотримуватися бізнесмени в процесі своєї діяльності. Відповідні органи мають тримати під контролем дане питання, зокрема Департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій. Головне, щоб прописані в законі догми стосувалися всіх без виключення і не залишалося жодного місця для будь-якої вибірковості.

Так, на провулку Кріпосному, біля будинку №19 нещодавно припинила свою діяльність торгова овочева палатка. Департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницького прийняв рішення про зняття з обліку даного об’єкта торгівлі, посилаючись на порушення Правил благоустрою.

До цього на місце виїжджали представники Департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій:

“Вони приїхали.Почали перевіряти документи. Мені наказали збиратися. Я була розгублена. Не знала, що робити далі”, –  розповідає продавчиня овочевої точки Ірина.

Відтак територію звільнили й привели до ладу, щоб у майбутньому засадити ділянку квітами. Уваги також заслуговує те, в якому стані залишили місце підприємці після того, як їх змусили покинути місце своєї діяльності. Хотілося б, аби такої відповідальності притримувалися усі бізнесмени міста.

Не встигла ділянка звільнитися, як на неї вже почали претендувати інші особи. Зокрема, підприємець ФОП Дехтярьов, відомий у місті своєю скандальною забудовою на Набережній. Ним було написано звернення на дозвіл розмістити на провулку Кріпосному, біля будинку №19 тимчасову споруду, простіше кажучи, – МАФ. Але навіть на вищезазначеному фото чітко видно, що зовсім поруч знаходиться каналізаційний люк, де проходять водоканалізаційні мережі прилеглого житлового буднику. Отже, в разі спорудженнятам МАФу і закладення фундаменту, унеможливиться проведення ремонтних робіт в проблемних зонах каналізаційної системи. Овочева палатка, що стояла тут раніше не несла своєю присутністю подібних ризиків.

Документ наразі знаходиться на розгляді в Управлінні містобудування та архітектури.

Зрозуміло, що підприємці будуть мати велике бажання “заставити” тимчасовими спорудами таке вигідне для торгівлі місце, незважаючи на те, що для містян було б краще відвести його під розсадження трави та квітів.

Сподіваємося, не виникне ситуації, коли певним особам почнуть забороняти здійснювати свою діяльність у відведеному місці для того, щоб розпочати її іншим. Ймовірно, питання розміщення МАФу в провулку Кріпосному ще буде підніматися неодноразово.

Джерело: Прожектор

Схожі новини

У Кропивницькому розповіли про роль субсидії для суспільства

ДП “Кіровоградтепло” ТОВ ЦНТІ УНГА повернуть з оренди у власність міста

Богдана Прядко

Вирішення проблемних питань з благоустрою Кропивницького: вихід є