• Головна
  • Події
  • На посади оперуповноважених поліції Кіровоградської області відбувся конкурс
Події

На посади оперуповноважених поліції Кіровоградської області відбувся конкурс

Про це повідомив голова поліцейської комісії, заступник начальника ГУНП в області Руслан Горяченко. Із 19 осіб, які дійшли до останнього етапу конкурсу – співбесіди – було обрано 11 найкращих, які рекомендовані для призначення на посади.

 Під час засідання голова та члени поліцейської комісії вивчали результати тестувань кандидатів, рівня їх фізичної підготовки та подані документи.

 Також із кожним було проведено співбесіди у формі запитань-відповідей, що стосувалися його професійних, морально-ділових, організаторських та інших здібностей.

За підсумками спілкування з кандидатами та з урахуванням результатів проходження ними попередніх етапів конкурсу, представниками поліцейської комісії було прийнято рішення рекомендувати 11 осіб для призначення на вакантні посади оперуповноважених.

Вже найближчим часом трьома новими працівниками поповниться Кропивницький відділ поліції та по одному – Новоукраїнський та Олександрійський відділи, а також Добровеличківське, Благовіщенське, Новомиргородське, Олександрівське відділення та Кіровоградське і Олександрійське районні відділення поліції області.

За матеріалами управління кадрового забезпечення поліції Кіровоградської області

Схожі новини

У Кіровоградській області із 13 жовтня буде дозволено полювати на фазана

На Кіровоградщині обговорили заходи з протидії насильства над дітьми

Богдана Прядко

На Кiровоградщинi рятувальники виявили тiло загиблого чоловiка (ФОТО)