Публікації Соціум

У Кропивницькому жителі затопленого мікрорайону просять про допомогу

У Кропивницькому, внаслідок заміни водогону, затопило мікрорайон Некрасівка. Як повідомляють місцеві жителі, ця реконструкція відбувається вже приблизно два тижні. Дітям та дорослим потрібно переходити через болото для того, щоб вийти з вулиці.

Як повідомив підрядник, роботи в цьому районі будуть проводитися ще два тижні. І додав, що вода є в кожному будинку.

В той же момент, при спілкуванні з місцевими жителями виявляється, що не усюди є водопостачання.

“На третьому та четвертому поверхах води немає вже декілька днів. Телефонували в Дніпро-Кіровоград, там нічого не кажуть. Всю вулицю залили, а до верхніх поверхів вода не доходить. Очікуємо, що хоча б щось зроблять, бо за місяць вже вдруге відключили. Просимо допомогти, бо нереально ж тут жити”

розповіла місцева жителька Ольга Олександрівна

Замінюючи труби, спеціалісти викачують воду та зливають її по вулиці, що можна побачити на фото:

Жахливий стан доріг на цій ділянці, що перешкоджає пересуватися і людям, і транспорту – це лише початок. Інші вулиці, що знаходяться поруч, перебувають навіть в гіршому стані: води майже по коліно, а дорожнє покриття взагалі відсутнє.

Щодо планів по реконструкції після виконання робіт, виконроб Євгеній нічого відповісти не зміг. До юрисдикції водоканалу та ЖКГ цей проміжок вулиці також не входить. Тому можна здогадатися, що після встановлення нових труб, всі ці проблеми будуть скинуті на громаду.

Жителі, які влітку були позбавлені на декілька днів води, через основний ремонт водогону, а зараз, в період дощів отримали нову річку, через два обіцяні тижні зустрінуться з новою проблемою: повністю знищена дорога і питання, яким чином її реставрувати.

Проект Олександра Цертія щодо співфінансування громад (ОСН), який би дозволив людям, за допомогою міського бюджету вирішити цю ситуацію, був відхилений депутатами, тому мешканці цього мікрорайону залишилися сам на сам з цією проблемою.

І навіть при умові того, що вони назбирають кошти, це буде вже в той момент, коли відновлення цього шляху буде проходити під час злив та снігопадів. А це, звичайно, не нормально.

Трибуна сподівається, що влада нашого міста зверне увагу на жителів Некрасівки і допоможе їм, а не буде ігнорувати. Адже людям це зараз  дійсно потрібно.

Схожі новини

Жителям Кiровоградщини заборонили курити на роботi

Пiд новi санкцiї РФ проти України потрапили бiльше 10 уродженцiв Кiровоградщини (СПИСОК)

У Кропивницькому обміняти паспорт громадянина України на ID-картку можна за бажанням