• Головна
  • Гроші
  • У Онуфріївці завдяки ярмарку-вакансій безробітна повернулась до свого професійного фаху
Гроші

У Онуфріївці завдяки ярмарку-вакансій безробітна повернулась до свого професійного фаху

Міні-ярмарки вакансій – це обопільна користь як для роботодавців, які мають змогу оперативно укомплектувати підприємство необхідними кваліфікованими кадрами, так і для шукачів роботи, що в досить короткий строк можуть вирішити питання своєї зайнятості.

Про це Трибуні повідомив Кiровоградський ОЦЗ

Так, з метою задоволення кадрових потреб фізичної особи-підприємця Виходця О.П.,  в Онуфріївській районній філії обласного центру зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій за професією «продавець продовольчих товарів», учасниками якого стали близько 10 осіб з числа безробітних.

У рамках заходу керівник підприємства Олексій Виходець детально поінформував претендентів про діяльність підприємства, вимоги на заявлену вакансію, переваги та умови праці, рівень її оплати та ін.

Крім цього, з шукачами роботи були проведені індивідуальні співбесіди, за результатами яких одна особа направлена безпосередньо на підприємство для проходження професійного навчання шляхом стажування безпосередньо на робочому місці та вирішення питання подальшого працевлаштування.

Безробітна Любов Станіславівна говорить: «Я за професією продавець продовольчих товарів. Завдяки цьому заходу в мене з´явився непоганий шанс отримати  роботу у сфері торгівлі. Впевнена, що після стажування я буду працевлаштована, а це означає, що в мене буде все гаразд».

Загалом з початку року у тісній співпраці з роботодавцями району 130 місцевих мешканців отримали роботу. Співпраця у даному напрямку триватиме й надалі.

Схожі новини

Чому допомога по безробіттю може бути відкладена для кропивничанина

Кіровоградщина: статистичний щорічник прийнятого в експлуатацію житла

Богдана Прядко

На Кіровоградщині відкрилася IT-школа для дітей від 5 років