Політика

У Кропивницький завітав народний депутат Олег Ляшко

Сьогодні, 28-го вересня, до Кіровоградщини завітав народний депутат Олег Ляшко. Про це інформує кореспондент Трибуни.

Спочатку політик відвідав “Агроекспо”, де поспілкувався з учасниками виставки та її відвідувачами. Як повідомили представники компаній, основні проблеми, які стоять перед підприємствами, що виготовляють аграрну техніку – це відсутність стабільної кількості покупців.

Депутат підходив до стендів з українськими тракторами, літаками, комбайнами та сівалки, спілкувався з їх представниками.

 

“Зараз на виставці представлено 80% іноземних компаній, а потрібно, щоб більшість була за українськими. Треба, щоб вітчизняний продукт на внутрішньому ринку лідирував, а не запускати неякісний імпорт”

розповів Олег Ляшко

Після “Агроекспо” нардеп поїхав до Компаніївки, щоб подивитися на коледж ветеринарної медицини та навчальну ветеринарну клініку. Там він поговорив зі студентами та висловив думку, що за ними майбутнє нашої країни.

На клініці Олег Ляшко спостерігав за тим, як доглядають тварин. Цікавився тим, як працюється робітникам ветлікарні, та яку заробітну плату вони отримують. Пообіцяв зробити все можливе, щоб  в майбутньому оптимізувати аграрну сферу.

Народний депутат  висловив сподівання, що аграрна промисловість в нашій країні буде стабільно розвиватися, а влада буде усіма силами допомагати і створювати сприятливі умови для фермерів.

Схожі новини

Яку роль для підприємців Кропивницького виконують картки обліку?

У Кропивницькому гальмують процес фінансової підтримки органів самоорганізаціі населення

Антон Цибулевич

Як у Кропивницькому місцева влада веде боротьбу з МАФами