• Головна
  • Гроші
  • На Кіровоградщині вільними є 88 робочих місць для працівників котелень
Гроші

На Кіровоградщині вільними є 88 робочих місць для працівників котелень

Інформація обласного центру зайнятості про професії, які є  перспективними й затребуваними сьогодні на регіональному  ринку праці.

Про це Трибуні повідомляє Кіровоградський обласний центр зайнятості

У завязку з початком опалювального сезону, в Кіровоградській області є потреба у машиністах (кочегарах) котельної та операторах котельні.

Своїм працівникам роботодавці Кіровоградщини готові платити від «мінімалки» (3723 грн.) до 7 тис. гривень.

Актуальними є вакансії для машиністів та операторів котелень у Благовіщенському (18 вакансій), Вільшанському (30 вакансій), Долинському (4 вакансії), Добровеличківському (2 вакансії), Маловисківському (15 вакансій), Кіровоградському (12 вакансій) та по одній вакансії у Голованівському, Знам’янському, Компаніївському, Олександрійському і Світловодському районах Кіровоградської області.

Серед місць роботи: різноманітні навчальні заклади, лікарні, будинки культури та підприємства, діяльність яких пов’язана з теплопостачанням.

Крім того, у безробітних Кіровоградщини є можливістю працевлаштуватись начальником котельні: такі вакансії пропонує ТзОВ «Протеїн-Продакшн»      (з/п 10 000 грн) та ТОВ «Кіровоградпостач» (з/п 8 700 грн).

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Схожі новини

У Кропивницькому постачальники газу привласнили державнi кошти та залишили мiсто без субсидiй

Кропивничани заборгували ДП “Кiровоградтепло” 71,6 млн грн

На Кіровоградщині чиновників будуть звільняти за несплату аліментів