• Головна
  • Гроші
  • Відтепер роботодавці Кіровоградщини можуть подавати звіт № 3-ПН через інтернет
Гроші

Відтепер роботодавці Кіровоградщини можуть подавати звіт № 3-ПН через інтернет

Роботодавець має подавати звіт № 3-ПН не пізніше ніж через 3 робочі дні з дати відкриття вакансії.

Про це Трибуні повідомляє Кіровоградський обласний центр зайнятості

Державна служба зайнятості України – посередник між роботодавцем та шукачем роботи на ринку праці. З моменту, коли роботодавець надає до служби зайнятості інформацію про потребу в кадрах (вакансії), він набуває статусу замовника кадрів.

Сервіс «Електронний кабінет роботодавця» на сайті служби зайнятості дає змогу публікувати вакансії і переглядати резюме шукачів роботи, звітувати про потребу в кадрах.

За допомогою Електронного кабінету ви можете створювати та публікувати вакансії на сайті Кіровоградського обласного центру зайнятості, а також матимете доступ до послуг служби зайнятості. Електронний кабінет дасть змогу:

  • подавати звіти за формою № 3-ПН в онлайн-режимі перевіряти актуальність реквізитів підприємства у базі служби зайнятості;
  • моніторити укладені із службою зайнятості договори на організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру, на працевлаштування після професійного навчання;

Переглядати:

  • стан укомплектування заявлених вакансій;
  • актуальні резюме шукачів роботи; кількість претендентів на роботу, направлених центром зайнятості на ваше підприємство;
  • подані до служби зайнятості звіти за формами № 4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці» та № 1-ПА «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні та здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців».

Порядок подання звіту № 3-ПН на паперових носіях затверджений наказом Мінсоцполітики від 31.05.2013 № 316. Перевага онлайн-звітування – подавати паперовий примірник звіту до центру зайнятості не потрібно.

Схожі новини

Залізниця на Кіровоградщині потребує майже сто працівників

Антон Цибулевич

На Кіровоградщині у боржника аліментів наклали арешт на землю

Надання населенню субсидій на Кіровоградщині